Samsung ogłasza konkurs dla deweloperów - S Pen w roli głównej - Tabletowo.pl

Samsung ogłasza konkurs dla deweloperów – S Pen w roli głównej

Tabletowo.pl Samsung ogłasza konkurs dla deweloperów - S Pen w roli głównej Nowości Samsung

Jak przekonać deweloperów do pisania aplikacji na poszczególne platformy? Wystarczy zorganizować konkurs z odpowiednio wysokimi nagrodami pieniężnymi, a sukces organizatora wydaje się murowany. Z takiego założenia (kolejny raz zresztą) wyszedł Samsung, który postanowił zwerbować osoby tworzące aplikacje na Androida – w tym przypadku promowany jest rysik S Pen w konkursie Samsung Galaxy Note S Pen App Challenge.

Zadanie jest proste: wystarczy do 2 kwietnia stworzyć aplikację wykorzystującą możliwości rysika S Pen. Jak możemy przeczytać na stronie konkursowej, aplikacje będą oceniane na podstawie kreatywności i oryginalności pomysłu wraz z końcową realizacją, ogólnego doświadczenia użytkownika (przydatności, działania, grafiki, designu, itp.), idei oraz, co najważniejsze, integracji S Pen.

Konkurs dla deweloperów trwa, jak wspomniałam wyżej, do 2 kwietnia. Tydzień później, tj. 9 dnia tego samego miesiąca, rozpocznie się publiczne głosowanie na najlepszą aplikację, które potrwa tydzień (do 16 kwietnia). Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 20 kwietnia.

A co do wygrania? Deweloper, który napisze najlepszą aplikację, zgarnie 100 tysięcy, za drugie miejsce przewidziano 50 tysięcy, natomiast za trzecie – 25 tysięcy… dolarów oczywiście. Dodatkowo, twórcy najlepszych gier z poszczególnych kategorii (gry, media, sport, social, lifestyle, podróże, edukacja, rozrywka, inne), otrzymają po 2000 dolarów i Galaxy Note.

Więcej szczegółów dotyczących konkursu Samsunga możecie znaleźć na tej stronie, natomiast SDK – tutaj.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona