Samsung Galaxy C7

Samsung może zaprezentować Galaxy C5 Pro i C7 Pro już w grudniu

Jeśli plotka jest dokładna, to nowych przedstawicieli z szybko rozrastającej się rodziny Galaxy, zobaczymy jeszcze w grudniu tego roku. O modelach C5 Pro i C7 Pro słyszeliśmy już jakiś czas temu, także może rzeczywiście Samsung zdecyduje się pokazać odświeżone modele jeszcze zanim zmienimy datę na 2017 rok.

Reklama

Jeśli chodzi o specyfikację wymienionych modeli, wciąż wiemy niewiele. Nie ma na ten temat prawie żadnych rzeczowych informacji. W miarę pewne jest, że C7 Pro będzie miał 5.7-calowy ekran, co sugerowałyby testy przeprowadzone w Indiach w zeszłym miesiącu. Mówi się też, że będzie napędzany Sanpdragonem 626. Reszta owiana jest na razie tajemnicą.

galaxy-c7-pro-c5-pro

Galaxy C5 Pro  to kolejny znak zapytania – podobno ma działać na Snapdragonie 625, ale na podparcie tej tezy nie ma nawet kiepskiej jakości zdjęcia jakichkolwiek zestawień specyfikacji. Spekulacje mówią o 3 GB pamięci RAM w obu smartfonach. Według przecieku, telefony mają wyjść między innymi w kolorze, który nie był wcześniej dostępny. Może będzie to Blue Coral, który został wykorzystany w Galaxy S7 Edge?

 

zdjęcie wyróżniające: Samsung Galaxy C7

źródło: Weibo przez Sammobile