Samsung Galaxy S8

Samsung może przedpremierowo pokazać Galaxy S8 na targach MWC 2017 w Barcelonie

Galaxy S8 zadebiutuje oficjalnie (dopiero) w kwietniu lub – przy dobrych „wiatrach” – pod koniec marca. Pojawiają się jednak głosy, że Samsung przywiezie kilka egzemplarzy swojego flagowca już na targi MWC 2017, które potrwają w Barcelonie od 27 lutego do 2 marca.

Reklama

W ciągu kilku ostatnich lat, Koreańczycy zawsze prezentowali smartfony z serii Galaxy S na MWC. Stało się to więc swojego rodzaju tradycją. Jednak w tym roku, z powodu problemów z Galaxy Note 7 i konieczności przekierowania całej uwagi na śledztwo, mającego na celu odkryć, co za tym wszystkim stoi, premiera Galaxy S8 została przesunięta na kwiecień.

Reklama

Ale pojawiła się nadzieja, że Samsung i tak przywiezie na targi MWC 2017 kilka egzemplarzy swojego flagowca. Co prawda, serwis źródłowy podaje, że producent może je pokazać w lutym lub marcu, ale wątpliwe, aby organizował w tym celu specjalną konferencję, więc barcelońska impreza wydaje się ku temu najlepszą okazją.

Jeżeli to prawda, to z pewnością będą to jeszcze wersje „rozwojowe”, nie pozbawione pomniejszych wad. Część z nich Koreańczycy zapewne zdążą usunąć przed oficjalną premierą w kwietniu (lub pod koniec marca), ale czy wszystkie – to się okaże. Często bowiem zdarza się, że nad flagowcami ciąży „klątwa pierwszej serii” (i dotyczy to większości producentów, nie tylko Samsunga).

*Na grafice wyróżniającej render, rzekomo przedstawiający Galaxy S8 (pod linkiem znajdziecie ich więcej)

Źródło: The Investor przez SamMobile