Samsung kopiuje etui Smart Cover Apple’a | Tabletowo.pl

Samsung kopiuje etui Smart Cover Apple’a

Dołącz do dyskusji 0

Do dziś można było powiedzieć, że wojna patentowa tocząca się pomiędzy dwoma gigantami rynku urządzeń mobilnych, Samsungiem i Apple, była niepotrzebna i bezpodstawna. Jednak ten pierwszy sam włożył Nadgryzionemu Jabłku argumenty do ręki zatwierdzając i opatrując swoim logo etui dedykowane tabletowi Samsung Galaxy Tab 10.1. Akcesorium nie tylko działa podobnie do Smart Cover, lecz także wygląda identycznie.

Firma Anymode stworzyła etui (pokrywę), która występuje w wielu wariantach kolorystycznych, chroni ekran tabletu i umożliwia złożenie w charakterystyczną trójkątną podpórkę dla urządzenia. Brzmi znajomo? Nie dziwię się – wypisz, wymaluj Apple Smart Cover. Co ciekawe, Samsung oficjalnie zatwierdził to akcesorium i opatrzył je swoim logo. Być może posiadacze tabletu Galaxy Tab 10.1 ucieszą się z dodatku, który pozwoli na funkcjonalną i estetyczną ochronę jego wyświetlacza, lecz prawnicy Samsunga już mniej. Usiądźmy wygodnie, weźmy pudełko popcornu i patrzmy, jak Apple wyciąga ciężkie działa i w rękawiczkach będzie próbowało zadusić koreańskiego konkurenta.

Ciekaw jestem, czy etui Samsunga działa lepiej niż oryginał?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona