Samsung kopiuje etui Smart Cover Apple'a - Tabletowo.pl

Samsung kopiuje etui Smart Cover Apple’a

Tabletowo.pl Samsung kopiuje etui Smart Cover Apple'a Apple Ciekawostki Nowości Samsung

Do dziś można było powiedzieć, że wojna patentowa tocząca się pomiędzy dwoma gigantami rynku urządzeń mobilnych, Samsungiem i Apple, była niepotrzebna i bezpodstawna. Jednak ten pierwszy sam włożył Nadgryzionemu Jabłku argumenty do ręki zatwierdzając i opatrując swoim logo etui dedykowane tabletowi Samsung Galaxy Tab 10.1. Akcesorium nie tylko działa podobnie do Smart Cover, lecz także wygląda identycznie.

Firma Anymode stworzyła etui (pokrywę), która występuje w wielu wariantach kolorystycznych, chroni ekran tabletu i umożliwia złożenie w charakterystyczną trójkątną podpórkę dla urządzenia. Brzmi znajomo? Nie dziwię się – wypisz, wymaluj Apple Smart Cover. Co ciekawe, Samsung oficjalnie zatwierdził to akcesorium i opatrzył je swoim logo. Być może posiadacze tabletu Galaxy Tab 10.1 ucieszą się z dodatku, który pozwoli na funkcjonalną i estetyczną ochronę jego wyświetlacza, lecz prawnicy Samsunga już mniej. Usiądźmy wygodnie, weźmy pudełko popcornu i patrzmy, jak Apple wyciąga ciężkie działa i w rękawiczkach będzie próbowało zadusić koreańskiego konkurenta.

Tabletowo.pl Samsung kopiuje etui Smart Cover Apple'a Apple Ciekawostki Nowości Samsung

Ciekaw jestem, czy etui Samsunga działa lepiej niż oryginał?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona