Samsung kończy produkcję klawiatury z dockiem - Tabletowo.pl

Samsung kończy produkcję klawiatury z dockiem

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Samsung kończy produkcję klawiatury z dockiem Nowości Samsung

Znam kilku posiadaczy tabletów Samsunga, którym zdarza się pisać dłuższe teksty na tych właśnie urządzaniach. Jako że uważają klawiatury ekranowe za niewygodne, kupili sobie dedykowaną klawiaturę sprzętową z dockiem. I są z tego rozwiązania bardzo zadowoleni. Wiele wskazuje na to, że już niebawem akcesorium nie będzie już dostępne. Samsung postanowił zakończyć produkcję tego typu klawiatur. Stawia na nieco inne rozwiązanie.

O fakcie dowiadujemy się od brytyjskiego sklepu Clove, blisko współpracującego z koreańskim koncernem. Zamiast wspomnianej klawiatury z dockiem (fot. powyżej) do tabletów Samsunga, zarówno z serii Galaxy Tab, jak i Galaxy Note, będzie można kupić „dwuczęściowy zamiennik”. Będzie nim uniwersalna stacja dokująca plus osobna klawiatura łącząca się z tabletem za pomocą Bluetooth.

Taki ruch ze strony Samsunga ma sens. Użytkownik mający stację dokującą i klawiaturę osobno może dowolnie zwiększać lub zmiejszać odległość między nimi, a co za tym idzie – ustalić najbardziej odpowiednią, potrzebną do wygodnej pracy.

Oferowanie dwuczęściowego akcesorium zapewne wpłynie na jego cenę. Sama stacja dokująca została wyceniona na 25 funtów, a do sprzedaży ma trafić meszcze w tym miesiącu. Na temat klawiatury Bluetooth, która ma być dopełnieniem zestawu, aktualnie nic nie wiadomo – łącznie z ceną i datą premiery.

Więcej informacji powinniśmy poznać już wkrótce.

Tabletowo.pl Samsung kończy produkcję klawiatury z dockiem Nowości Samsung

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona