Samsung już oficjalnie zaprasza na konferencję 13 sierpnia - Tabletowo.pl

Samsung już oficjalnie zaprasza na konferencję 13 sierpnia

Dołącz do dyskusji 0

Dotychczas wszystkie generacje Galaxy Note od Samsunga prezentowane były podczas wrześniowych targów IFA w Berlinie. Ale, jak to mówi moja przyjaciółka – tylko krowa zdania nie zmienia. Od jakiegoś czasu spekuluje się, że premiera Galaxy Note 5 (i, być może, Galaxy S6 Plus) odbędzie się pod koniec pierwszej połowy sierpnia. Dziś zostały one potwierdzone oficjalnie przez samego zainteresowanego.

Na oficjalnym koncie koreańskiego koncernu zamieszczony został bardzo krótki, ale znaczący wpis z tagiem #TheNewGalaxy. Jednoznacznie wynika z niego, że 13 sierpnia (w czwartek) w Nowym Jorku odbędzie się konferencja prasowa, która transmitowana będzie na żywo, dzięki czemu będzie ją można obejrzeć przez internet – i już wiemy, że będzie to można zrobić pod tym adresem.

Podczas prezentacji spodziewamy się prezentacji Galaxy Note 5 i/lub Galaxy S6 Edge Plus. Mi jednak wydaje się, że za nieco ponad dwa tygodnie poznamy Galaxy S6 Edge Plus, natomiast premiera Galaxy Note 5 pozostanie w niezmienionym terminie, czyli podczas targów IFA (na początku września). Czy tak jednak będzie – trudno prorokować.

Na razie nie pozostaje nam nic innego niż uzbroić się w cierpliwość i poczekać na to, co tym razem przygotował dla nas Samsung.

Warto przypomnieć ostatnie spekulacje na temat nadchodzących nowości Samsunga – Galaxy Note 5 ma zostać wyposażony w ekran o przekątnej 5,7″ i rozdzielczości 2560×1440 pikseli, procesor Exynos 7422, 4GB RAM, do 128GB pamięci wewnętrznej, aparat 16 Mpix, kamerkę 8 Mpix, akumulator o pojemności 3220 mAh oraz rysik S Pen. Galaxy S6 Edge Plus natomiast ma się charakteryzować przede wszystkim dwustronnie zakrzywionym ekranem.

źródło: Slashgear

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona