SPA dla smartfona?! Tak, Samsung takie oferuje i zachęca, aby użytkownicy zadbali o swój sprzęt | Tabletowo.pl

SPA dla smartfona?! Tak, Samsung takie oferuje i zachęca, aby użytkownicy zadbali o swój sprzęt

Dołącz do dyskusji 0

O każde urządzenie trzeba dbać. Samsung zachęca jednak, aby zrobić to nieco bardziej i skorzystać ze… SPA dla smartfonów. Zakres usług jest doprawdy imponujący – podejrzewam, że każdy sprzęt chciałby być tak dopieszczony.

Samsung Guard SPA przeznaczony jest jednak tylko dla smartfonów tej marki, więc właściciele urządzeń konkurencji nie skorzystają z tej usługi. A szkoda, bo czytając jej opis sam chętnie wysłałbym do smartfonowego SPA swojego Huawei Mate 9.

Pakiet Samsung Guard SPA obejmuje profesjonalną dezynfekcję smartfona promieniami UV, specjalistyczny test wszystkich funkcji urządzenia za pomocą narzędzia Galaxy Diagnosis, czyszczenie złącza ładowania, optymalizację ustawień i pamięci poprzez aplikację Samsung Members, ustawienie synchronizacji z chmurą Samsung (o ile użytkownik wyrazi na to zgodę) oraz test szczelności dla sprzętów z wodoszczelną obudową.

Oprócz tego, w skład Samsung Guard SPA wchodzi również pomoc w dobraniu dedykowanych akcesoriów lub/i karty pamięci do smartfona – w dodatku klient otrzyma na nie rabat w wysokości 10%. W razie potrzeby użytkownik może liczyć także na przybliżoną wycenę naprawy uszkodzonej obudowy lub wyświetlacza.

Samsung Guard SPA (fot. Samsung)

Cenę Samsung Guard SPA ustalono na 49 złotych. Aktualnie klienci mogą z niego skorzystać w serwisach Premium Plaza oraz Expresso, ale wkrótce do tego grona dołączą również kolejne placówki i sieć autoryzowanych sklepów Samsung Brand Stores.

Źródło: informacja prasowa

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona