Samsung Gear S3 dostaje drobną aktualizację | Tabletowo.pl

Samsung Gear S3 dostaje drobną aktualizację

Dołącz do dyskusji 0

W ostatnim czasie, wyszła aktualizacja dla starszego modelu zegarka Samsunga – Gear S2. Ten spory update, wniósł mnóstwo nowych funkcji, ku uciesze właścicieli tego smartwatcha. Tym razem jednak, przyszła pora na pierwszą aktualizację nowego zegarka ze stajni Samsunga. Do Europy trafia bowiem najnowsze oprogramowanie dla Gear S3 zarówno w wersji Classic, jak i Frontier.

Aktualizacja już od jakiegoś czasu krąży po Stanach Zjednoczonych, ale nareszcie trafia i do nas, czyli na europejski rynek. Nowe oprogramowanie jest oznaczone jako R760XXU1APK6 / R760OXA1APK6 i trafiło już do Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemiec, wnosząc kilka drobnych poprawek. Nowa wersja waży około 14 MB, a jej głównym zadaniem jest polepszenie wydajności modułu GPS. Jego działanie, po zainstalowaniu najnowszej wersji systemu, powinno być teraz bardziej niezawodne i bardziej dokładne. Szczególnie dotyczy to takich sytuacji, w których korzystamy z aplikacji golf Navi, czy też S Health.

Nowa aktualizacja, to także kilka dodatkowych ustawień stref czasowych w aplikacji Zegar Światowy.

Zapewne już wkrótce najnowsza wersja pojawi się w kolejnych regionach świata i oczywiście także i w Polsce. Niestety nie wiadomo kiedy dokładnie to się stanie. Myślę jednak, że to kwestia kilku najbliższych tygodni lub nawet i wcześniej.

Źródło: Sammobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona