Samsung Gear S2 w Polsce od 3 listopada (aktualizacja: ceny!) | Tabletowo.pl

Samsung Gear S2 w Polsce od 3 listopada (aktualizacja: ceny!)

Przedsprzedaż od 16 października

Dołącz do dyskusji 0

Dzięki obrotowemu pierścieniowi ułatwiającemu obsługę, Samsung Gear S2 to jeden z najciekawszych inteligentnych zegarków, jakie zadebiutowały w tym roku. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że to był najbardziej interesujący produkt tego typu, który poznaliśmy podczas całych targów IFA 2015 w Berlinie. Od tamtego czasu minął miesiąc – czekamy zatem na polską premierę modelu. Na szczęście wreszcie poznaliśmy szczegóły na jej temat.

I tak dowiedzieliśmy się, że Gear S2 trafi do sprzedaży właściwej dopiero za niecały miesiąc, dokładnie 3 listopada. W przyszłym tygodniu natomiast, 16 października, rozpocznie się jego przedsprzedaż.

Ceny? No właśnie, to jest wciąż najbardziej skrywana informacja. Mateusz Rzempała z Samsung Polska na Twitterze odpowiada bardzo enigmatycznie:

Zatem nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość – kwoty powinniśmy poznać w ciągu najbliższych dni.

W sprzedaży będą dostępne obie wersje zegarka: Gear S2 (bardziej sportowy) i Gear S2 Classic (bardziej elegancki, ze skórzanym paskiem). Gear S2 będzie można kupić w wersji z czarną kopertą z czarnym paskiem oraz ze srebrną kopertą z białym paskiem. Natomiast Gear S2 Classic będzie dostępny z czarną kopertą i skórzanym paskiem.

Więcej na ich temat przeczytacie w tym wpisie.

źródło: Samsung

Aktualizacja:

No i znamy ceny! Gear S2 będzie kosztował 1499 złotych, a Gear S2 Classic – 1599 złotych.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona