Samsung Gear S2 w limitowanej, bardzo luksusowej wersji | Tabletowo.pl

Samsung Gear S2 w limitowanej, bardzo luksusowej wersji

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli jesteście fanami smartwatchy, a także drogich kamieni, to ten zegarek powinien Was zainteresować. Przedstawiam Wam Samsunga Gear S2, stworzonego we współpracy ze szwajcarskim jubilerem de Grisogono.

Zegarek zaprezentowany na targach Baselworld 2016 wykonano z najdroższych i najlepszych materiałów. Koperta Gear S2 wykonana została z różowego złota, czarnej stali nierdzewnej z twardą powłoką DLC i zestawu ponad 100 czarnych diamentów. Pasek zegarka oczywiście nie mógł pozostać tradycyjny, więc został zamieniony na charakterystyczny dla jubilera de Grisogono, czyli ze skóry typu galuchat.

gear_s2_2

Pod względem specyfikacji i funkcjonalności sam zegarek się niczym nie różni od standardowej wersji. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Tizen, a do obsługi służą dwa przyciski i obrotowy pierścień. Nie zabraknie także czujników pulsu i światła. Natomiast poza wyglądem zewnętrznym wyróżniać się będzie dodatkowymi ekskluzywnymi tarczami, zaprojektowanymi przez de Grisogono.

gear_s2_3

Ta wyjątkowo luksusowa wersja Gear S2 do sprzedaży ma trafić latem tego roku i będzie sprzedawana przez obie firmy. Niestety nie wiadomo nic na temat ceny, ale spodziewać się musimy, że będzie ona bardzo wysoka.

Na pewno kilku chętnych na zakup tej wersji smartwatcha się znajdzie. Ciekaw jestem tylko ilu. Ktoś z Was szykuje już pieniądze na jego zakup? ;) A może uważacie, że to już gruba przesada? Dajcie znać jak Wam się on podoba.

Źródło: techspot.com

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona