Samsung Galaxy Xcover 4 w kwietniu trafi do sprzedaży w Polsce | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Xcover 4 w kwietniu trafi do sprzedaży w Polsce

Dołącz do dyskusji 0

Samsung zapowiedział właśnie, że najnowszy przedstawiciel „wzmocnionej” serii Galaxy Xcover, czyli Galaxy Xcover 4, trafi do sprzedaży w naszym kraju już w przyszłym miesiącu.

Niestety, w przesłanym komunikacie Samsung nie podał informacji o sugerowanej cenie Galaxy Xcover 4. W Niemczech jednak smartfon kosztuje 259 euro, czyli równowartość ~1100 złotych. Myślę, że można „bezpiecznie” założyć, że w Polsce za ten model przyjdzie klientom zapłacić co najmniej 1299 złotych (choć po cichu i tak liczę, że Koreańczycy potraktują nas sprawiedliwie).

Jeżeli zaś chodzi o charakterystykę Galaxy Xcover 4, to jej najważniejszym elementem jest wzmocniona obudowa, która nie tylko spełnia normę pyło- i wodoszczelności IP68, pozwalającą zanurzyć smartfon na głębokość 1,5 metra na maksymalnie 30 minut, ale również amerykański standard wojskowy MIL-STD 810G, gwarantujący bardzo wysoki stopień odporności na czynniki zewnętrzne.

Specyfikacja Galaxy Xcover 4 obejmuje z kolei m.in. 5-calowy wyświetlacz LCD TFT o rozdzielczości HD (720×1280; ppi=294), czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,4 GHz, 2GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 256GB i aparaty: 13 Mpix z f/1.9 i diodą doświetlającą na tyle oraz 5 Mpix z f/2.2 na przodzie.

Smartfon oferuje także Bluetooth 4.2, dwuzakresowe Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, LTE Cat. 4 (pobieranie do 150 Mbit/s, wysyłanie do 50 Mbit/s), GPS, NFC, standardowe złącze słuchawkowe 3,5 mm i microUSB. Galaxy Xcover 4 pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat i czerpie energię z wymiennego akumulatora o pojemności 2800 mAh.

W sprzedaży, która – jak już zostało wspomniane na samym początku – rozpocznie się w naszym kraju w kwietniu, smartfon dostępny będzie w tylko jednej, czarnej wersji kolorystycznej.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona