Samsung Galaxy X – telefon rodem z przyszłości? | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy X – telefon rodem z przyszłości?

Dołącz do dyskusji 0

Koreańczycy z południa nie zamierzają ograniczać się do odcinania kolejnych kuponów ze świetnie sprzedających się smartfonów z linii S, A czy J. Wiele wskazuje na to, że w przyszłym roku producent zaprezentuje linię X, która może stanowić pewnego rodzaju kamień milowy w rozwoju smartfonów, jakie dziś znamy.

Koncept składanego telefonu komórkowego nie jest niczym innowacyjnym. Co jakiś czas różne korporacje, w tym i Samsung, prezentują tego typu prototypy, jednak nic konkretnego na ich temat nie słyszymy, włącznie z rejestracją znaków handlowych w odpowiednich urzędach.

I to zdaje się wyróżniać Galaxy X od konkurencji. Zgodnie z informacjami, które prezentuje phoneArena Koreańska firma złożyła już wniosek o zastrzeżenie jego znaku handlowego do KIPRIS, czyli koreańskiej organizacji odpowiedzialnej za chronienie własności intelektualnej.

Czy składane ( a może raczej zwijane?) telefony komórkowe to przyszłość? Na dziś dzień trudno powiedzieć, jednak bez dwóch zdań to kolejna technologia mobilna, która może przyczynić się do miniaturyzacji kolejnych smartfonów.

Szczerze mówiąc, wizja składanego bądź rozwijanego ekranu, który zajmuje powierzchnię kilkukrotnie mniejszą od przeciętnego 5.5-calowego smartfona wydaje mi się być bardzo interesującą. Na koniec dopowiem tylko, że phoneArena spekuluje, że pierwszy tego typu produkt moglibyśmy zobaczyć już w pierwszej połowie 2018 roku. Czyżby przyszłość była na wyciągnięcie ręki? ;)

źródło: phonearena.com

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona