Samsung Gear Sport (fot. Samsung)

Jeśli lubicie smartwatche, nowe informacje o Samsungu Galaxy Watch mogą się Wam spodobać

Co jest jedną z największych bolączek smartwatchy? Wszyscy użytkownicy tego typu sprzętów zakładanych na nadgarstek, zapewne chórem odpowiedzą: „BATERIA”! Chcielibyśmy, żeby nasze inteligentne zegarki działały z dala od ładowarek trochę dłużej niż 2-3 dni. I właśnie to jest celem Samsunga, który skonstruował Galaxy Watch.

Owszem, Galaxy Watch jeszcze nie został oficjalnie zaprezentowany, ale co nieco już o nim wiemy. Głównie dzięki samemu Samsungowi, który przez roztargnienie swoich pracowników ostatnio zdradza dość dużo informacji. Oczywiście pojawiają się głosy, że są to kontrolowane przecieki, ale dopóki nie mamy żadnych komentarzy ze strony producenta, nie możemy z góry zakładać, że miał z tym do czynienia więcej niż wskazywałyby na to dowody. Nie dorabiamy więc do nich teorii spiskowych, a skupiamy się na ich treści.

Reklama

Oto więc to, co ostatnio udało się ustalić jednemu z użytkowników Reddita, który podobno pociągnął za język pracownika Samsunga.

Samsung najwyraźniej planuje prezentację zegarka Galaxy Watch w dwóch różnych wersjach, różniących się wielkością tarczy. Mają pasować na różne nadgarstki, mając średnicę tarcz 46 mm i 42 mm. Ponadto, mimo że smartwatch będzie dość mocno przypominać ubiegłorocznego Gear Sport, ma zapewnić nawet do 7 dni działania na jednym ładowaniu.

Różowo-złoty wariant, jaki widzieliśmy przez chwilę na stronie Samsunga, będzie nową opcją kolorystyczną, dostępną do wyboru spośród innych. Jeśli naprawdę interesują nas treningowe funkcje smartwatchy, to Galaxy Watch będzie w sam dla nas – ma mieć w pamięci 40 trybów treningowych. Oprócz tego zostanie wyposażony w moduł NFC, przydatny podczas dokonywania płatności zbliżeniowych.

Wszystko, co Samsung przygotował dla nas w kontekście smartzegarka, powinniśmy zobaczyć i usłyszeć podczas nadciągającej konferencji producenta, poświęconej głównie phabletowi Galaxy Note 9. Ma jednak się podczas niej znaleźć również czas na pokazanie nowego akcesorium ubieralnego. Czekamy zatem!

https://www.tabletowo.pl/2018/01/28/recenzja-zegarka-samsung-gear-sport/

źródło: Android Central
na zdjęciu głównym: Samsung Galaxy Gear Sport