Potwierdzone: Samsung Galaxy TabPro S doczeka się wkrótce następcy | Tabletowo.pl

Potwierdzone: Samsung Galaxy TabPro S doczeka się wkrótce następcy

Dołącz do dyskusji 0

Samsung zaprezentował Galaxy TabPro S w styczniu tego roku. Z każdym miesiącem urządzenie to się więc starzeje i nieuchronnie zbliża się czas, w którym doczeka się ono następcy. I rzeczywiście tak się wkrótce stanie.

Na razie nie padł jednak żaden konkretny (a nawet przybliżony) termin, kiedy możemy zobaczyć Galaxy TabPro S2. Serwis źródłowy podaje jedynie, że Samsung zaprezentuje kolejną odsłonę swojej hybrydy z Windowsem w przeciągu najbliższych kilku miesięcy.

Urządzenie ma trafić na rynek w czterech wersjach, oznaczonych nazwami kodowymi: SM-W728, SM-W727, SM-W723, and SM-W720. Póki co wiadomo o nich tylko tyle, że na wszystkich zainstalowany zostanie Windows 10 (lub Windows 10 Pro). Niektóre mogą też zaoferować slot na kartę SIM i łączność LTE.

Oprócz tego, Galaxy TabPro S2 najpewniej zostanie wyposażony w podobny wyświetlacz, jak poprzednik, czyli 12-calowy panel Super AMOLED o rozdzielczości 2160×1440 pikseli oraz najnowszej generacji procesory Intel Core M.

*Na grafice wyróżniającej Samsung Galaxy TabPro S

Źródło: SamMobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona