Samsung Galaxy Tab WiFi (7") w Polsce za 1299 złotych - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab WiFi (7″) w Polsce za 1299 złotych

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab WiFi (7") w Polsce za 1299 złotych Nowości Samsung

Zaraz po oficjalnej prezentacji pierwszego tabletu Samsunga, Galaxy Tab, przedstawiciele firmy zapowiedzieli, że jakiś czas później trafi do sprzedaży jego nieco odchudzona wersja. Ten moment w końcu nastąpił. Wreszcie mamy możliwość kupienia Samsunga Galaxy Tab z 7-calowym ekranem bez 3G w Polsce. Cena? 1299 złotych. Warto przypomnieć, że w momencie polskiej premiery modelu z 3G jego cena wynosiła 2999 złotych (teraz można go spokojnie nabyć poniżej 1500 złotych). Wygląda na to, że Samsung zrozumiał, że klienci nie dadzą się nabrać za znacznie zawyżoną cenę w stosunku do możliwości urządzenia (przypomnijmy, że jest oparte o Androida 2.2…).

Poniżej informacja prasowa:

Samsung wprowadził na polski rynek GALAXY Tab WiFi. Nowy tablet oferuje szerokie możliwości systemu Google Android 2.2 w połączeniu ze sprawdzonymi funkcjonalnościami wyposażonego w moduł GSM Samsung GALAXY Tab.

GALAXY Tab WiFi (P1010) to propozycja dla osób szukających tabletu, który zapewni im łatwy dostęp do dokumentów i rozrywki, jednak nie wymagających od niego funkcjonalności tradycyjnego telefonu.

Nowy tablet firmy Samsung wykorzystuje system operacyjny Android 2.2 (Froyo). Oferuje aplikacje Google takie jak nawigacja Google Maps czy Google Goggles, a także zapewnia dostęp do sklepu Android Market, czyli do ponad 100 tys. aplikacji. Dzięki narzędziu Samsung Social Hub w przejrzysty sposób integruje kontakty, różnego rodzaju wiadomości oraz terminy z kalendarzy, np. Google Calendar. Ponadto, dzięki wsparciu dla Adobe Flash Player 10.1, nowy model zapewnia jeszcze lepszy dostęp do treści internetowych i multimedialnych – stron, aplikacji, animacji, itp.

7-calowy ekran TFT o rozdzielczości 1024×600 WSVGA, pamięć wewnętrzna o pojemności 16 GB (z możliwością rozszerzenia poprzez kartę microSD o kolejne 32 GB) oraz zgrabna obudowa o grubości 12 mm to główne cechy sprzętowe GALAXY Tab WiFi. Przednia kamera (1,3 Mpix) sprawdzi się w wideorozmowach, a aparat fotograficzny wbudowany w tylny panel obudowy (3 Mpix) pozwoli łatwo udokumentować każdą chwilę.

Sugerowana cena detaliczna brutto GALAXY Tab WiFi na polskim rynku wynosi 1299 zł.

źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona