Samsung Galaxy Tab w Vobis za 2999 złotych - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab w Vobis za 2999 złotych

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab w Vobis za 2999 złotych Nowości Samsung

Ledwie pisałam o dostępności Samsunga Galaxy Tab w Erze za 3099 złotych, a dziś przyszła mi na maila informacja prasowa, w której… Vobis podaje do wiadomości, że tablet tego producenta można już nabyć w salonach. Jego cena, czego można było się spodziewać, jest równie wysoka jak u wspomnianego operatora, jednakże minimalnie niższa.

Samsung Galaxy Tab to multimedialny tablet, wyposażony w duży, 7-calowy wyświetlacz (1024 x 600 pikseli) generujący obraz o niespotykanej ostrości i jakości. Urządzenie doskonale nadaje się do surfowania po Internecie, przeglądania dokumentów, czytania e-książek, grania, a także oglądania filmów i zdjęć. Co ważne, zastosowana w nim przeglądarka internetowa bez problemu obsługuje technologię Adobe Flash.

Ale to nie wszystko, bo tablet Samsunga to również doskonałe, w pełni funkcjonalne, narzędzie komunikacyjne – urządzenie można wykorzystać do czytania i tworzenia poczty elektronicznej, rozmów głosowych, czy rozmów wideo. Co ważne, Galaxy Tab oferowany przez Vobis pozbawione jest blokady SIMLock – można więc umieścić w nim kartę SIM dowolnego operatora.

W tablecie wykorzystano opracowany przez firmę Google system operacyjny Android 2.2 – jego zaletą jest wyjątkowa łatwość obsługi, wszechstronność oraz możliwość instalowania aplikacji z serwisu Android Market (można w nim znaleść kilkadziesiąt tysięcy najróżniejszych programów – zarówno płatnych, jak i darmowych). System operacyjny urządzenia jest oczywiście w pełni spolonizowany.

Vobis idzie za ciosem

Tablety to obecnie jeden z najszybciej rozwijających się i najważniejszych segmentów rynku elektroniki użytkowej. Te urządzenia zupełnie zmieniają sposób, w jaki korzystamy z komputerów – nie ma tu klawiatur i myszy, wszystkie operacje wykonujemy w najbardziej naturalny sposób, odpowiednio manewrując palcami na dotykowym ekranie. Kilka miesięcy temu wprowadziliśmy do naszej oferty tablet iPad firmy Apple – urządzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem klientów, dlatego też postanowiliśmy „pójść za ciosem” i sukcesywnie rozwijać naszą ofertę tabletów. Mamy już w naszej sieci takie urządzenia firm Toshiba, czy Archos – teraz przyszedł czas na Galaxy Tab Samsunga.

– komentuje Paweł Kużma, Wicedyrektor Departamentu Rozwoju Produktu i Usług w Vobis.

Wydajny i lekki

Najnowszy produkt Samsunga wyposażony jest w moduł Wi-Fi, obsługę sieci 3G, Bluetooth, wydajny procesor Cortex A8, dwa cyfrowe aparaty fotograficzne (3 MP z flashem LED z tyłu oraz 1,3 MP z przodu), 16 GB wbudowanej pamięci oraz czytnik kart SD (maksymalna obsługiwana pojemność to 32 GB). Wymiary urządzenia to 19 x 12 x 1,2 cm, zaś waga – zaledwie 380 g. Zastosowana w Galaxy Tab bateria wystarcza nawet na 7 godzin nieprzerwanego oglądania filmów.

Dziś w Vobis wystartowała przedsprzedaż Samsunga Galaxy Tab – klienci, którzy złożą zamówienia w najbliższych dniach, otrzymają tablet już 29 października. Cenę ustalono na 2999 zł. Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją. Więcej informacji znaleźć można na stronie: http://www.vobis.pl/oferta/tablety/lista.aspx

informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona