Kiedy my śpimy, Evan Blass pracuje: ujawnia zdjęcia prasowe Samsung Galaxy Tab S3, Galaxy J7 2017 i Moto G5 Plus - Tabletowo.pl

Kiedy my śpimy, Evan Blass pracuje: ujawnia zdjęcia prasowe Samsung Galaxy Tab S3, Galaxy J7 2017 i Moto G5 Plus

Dołącz do dyskusji 0

Lubię, kiedy pojawiają się jakieś zdjęcia prasowe. Zwykle są to zdjęcia lub grafiki dobrej jakości, prezentujące w całej okazałości dany produkt. Czasem dopiero takie przecieki, po serii zdjęć robionych byle-czym w fatalnych warunkach oświetleniowych, mówią nam więcej o wyglądzie urządzeń. Evan Blass zaprezentował trzy takie obrazy.

Pierwszy dotyczy nowego tabletu Samsunga, którego premierę zobaczymy na Mobile World Congress w Barcelonie, Galaxy Tab S3. Pojawi się w nim kilka nowości, które opisał w jednym miejscu Grzegorz. Wśród nich znajduje się obsługa S-Pena czy możliwość podpięcia klawiatury, co wynika również ze zdjęcia przekazanego przez Blassa.

Blass dotarł też do grafiki prasowej przedstawiającej Samsunga Galaxy J7 (2017). Okazuje się, że budżetowiec będzie występował pod różnymi nazwami. Smartfon z oznaczeniem Samsung SM-J727 trafi na światowe rynki również jako Galaxy J7 V lub Galaxy J7 Sky Pro. Co ciekawe, wersja amerykańska podobno nie dostanie procesora Exynos 7870, a będzie napędzana przez Snapdragona 425.

Jeszcze jednym sprzętem, którego wyglądem podzielił się z nami Evan Blass, jest Moto G Plus 5. generacji. Przy czym to, jak wygląda i jaką specyfikacje będzie mieć nowa Motka, wiemy już od kilku dni. Oczekujemy, że zostanie zaprezentowana oficjalnie podczas konferencji na MWC 2017, razem ze swoją starszą siostrą, G5 Plus. Na zdjęciu – wersja, którą będzie sprzedawał amerykański operator Verizon, prawdopodobnie od 3 kwietnia.

na grafice tytułowej: Lenovo Moto G5 Plus

źródło: @evleaks

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona