Aktualizacja do Androida 7.0 Nougat udostępniona także dla Samsunga Galaxy Tab S2 9.7″ Wi-Fi VE (SM-T813) | Tabletowo.pl

Aktualizacja do Androida 7.0 Nougat udostępniona także dla Samsunga Galaxy Tab S2 9.7″ Wi-Fi VE (SM-T813)

Dołącz do dyskusji 0

No, no, przyznaję, że nie spodziewałem się takiego tempa po Samsungu. Tymczasem w zaledwie dwa tygodnie Koreańczycy uwinęli się z aktualizacją do Androida 7.0 Nougat dla całej rodziny Galaxy Tab S2 z 2015 roku, więc teraz mogą skupić się nad udostępnianiem nowej wersji systemu operacyjnego dla tabletów z 2016 roku. Jako pierwszy dostaje ją Galaxy Tab S2 9.7″ Wi-Fi VE (SM-T813).

Niektórzy dziwili się (inni byli natomiast widocznie rozgoryczeni), dlaczego Samsung priorytetowo potraktował rodzinę Galaxy Tab S2 z 2015 roku i to właśnie ją jako pierwszą „obdarował” Androidem 7.0 Nougat. Jakimi przesłankami kierowali się Koreańczycy, nie wiadomo, ale na szczęście przestaje mieć to już znaczenie, ponieważ rozpoczęto udostępnianie aktualizacji do nowej wersji systemu dla tabletów Galaxy Tab S2 VE z 2016 roku.

Jak już wspomniałem, jako pierwszy dostał ją Galaxy Tab S2 9.7″ Wi-Fi VE (SM-T813). Co ciekawe, niektórzy użytkownicy zgłaszają, że otrzymali ją już kilka dni temu, więc najprawdopodobniej oznacza to, że proces trwa w najlepsze i wkrótce każdy posiadacz ww. modelu powinien cieszyć się a Androida 7.0 Nougat na swoim tablecie.

Razem z nową wersją systemu operacyjnego, pojawiają się także świeższe, kwietniowe poprawki zabezpieczeń Androida. Majowe powinny zostać udostępnione wkrótce, aczkolwiek podejrzewam, że stanie się to dopiero wtedy, kiedy wszystkie tablety Galaxy Tab S2 VE z 2016 roku otrzymają aktualizację do Androida 7.0 Nougat.

Z tego, co zdradzili nam Czytelnicy w komentarzach, wynika, że po aktualizacji do nowszej oprogramowania czas pracy na pojedynczym ładowaniu w przypadku Galaxy Tab S2 9.7″ Wi-Fi VE (SM-T813) ani się specjalnie nie wydłużył, ani też nie skrócił.

Jeżeli jesteście użytkownikami tego tabletu i macie już na nim Androida 7.0 Nougat, dajcie koniecznie znać, jak Wam się on sprawuje po aktualizacji!

Dzięki Artur za info i screeny!

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona