Samsung Galaxy Tab S2 9.7″ VE LTE (SM-T819) dostaje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab S2 9.7″ VE LTE (SM-T819) dostaje aktualizację do Androida 7.0 Nougat

Dołącz do dyskusji 0

Dopiero co pochwaliłem Samsunga, że bardzo sprawnie zaktualizował do Androida 7.0 Nougat wszystkie tablety z serii Galaxy Tab S2 z 2015 roku, a tymczasem okazuje się, że Koreańczycy takie samo tempo narzucili sobie również w przypadku generacji z 2016 roku. Właśnie bowiem ostatni model z tej rodziny otrzymał nową wersję systemu operacyjnego.

Przypomnijmy, że jako pierwszy Androida 7.0 Nougat dostał w połowie maja Galaxy Tab S8 9.7 VE Wi-Fi (SM-T813). Po dwóch tygodniach aktualizację otrzymały też Galaxy Tab S2 8.0 VE, zarówno model Wi-Fi (SM-T713), jak i LTE (SM-T719). Teraz natomiast nowa wersja oprogramowania „przywędrowała” do ostatniego przedstawiciela tej rodziny, Galaxy Tab S2 9.7 VE LTE (SM-T819).

Jak poinformował nas nasz Czytelnik, aktualizacja ważyła około 1GB i została udostępniona kanałem OTA (Over-The-Air). Jeżeli jednak jesteście właścicielami tego tabletu i nie dostaliście jeszcze stosownego powiadomienia, to możecie albo spróbować ręcznie wymusić update w odpowiedniej zakładce w Ustawieniach, albo spokojnie poczekać na swoją kolej. Cały proces – jak zawsze – odbywa się bowiem etapami.

Razem z Androidem 7.0 Nougat Samsung udostępnia także – standardowo – kwietniowe poprawki zabezpieczeń Androida. Świeższe zapewne pojawią się niedługo, ponieważ producent uporał się z aktualizacją już wszystkich tabletów z serii Galaxy Tab S2.

Samsung Galaxy Tab S2 9.7″ VE LTE (SM-T819) z Androidem 7.0 Nougat

Jeżeli jesteście właścicielami któregoś z modeli z tej rodziny i macie już Androida 7.0 Nougat na swoich urządzeniach, dajcie koniecznie znać w komentarzach jak sprawują się one pod kontrolą nowej wersji systemu operacyjnego!

Dzięki Adaware za info i screena!

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona