Samsung Galaxy Tab S2 9.7″ LTE (SM-T815) dostaje Androida 7.0 Nougat. W Polsce | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab S2 9.7″ LTE (SM-T815) dostaje Androida 7.0 Nougat. W Polsce

Dołącz do dyskusji 0

Ostatni tydzień był bardzo obfity w informacje o tym, że kolejny smartfon dostał w Polsce aktualizację do Androida 7.0 Nougat. Tym razem mamy natomiast do czynienia z tabletem. Nową wersję systemu operacyjnego otrzymał bowiem właśnie Samsung Galaxy Tab S2 9.7″ LTE (SM-T815).

Jak wskazuje oznaczenie kodowe, aktualizację do Androida 7.0 Nougat otrzymała pierwsza generacja Galaxy Tab S2 9,7″ LTE, czyli ta z Exynosem 5433, zaprezentowana w 2015 roku. Na razie nową wersję systemu operacyjnego udostępniono dla modeli z LTE, jednak miejmy nadzieję, że tablety z samym Wi-Fi również nie będą długo na nią czekać.

Aktualizacja dla Galaxy Tab S2 9.7″ LTE (SM-T815) waży stosunkowo niewiele, bo 861,12MB. Oczywiście jest ona rozsyłana „bezprzewodowo”, czyli kanałem OTA (Over-The-Air). Powiadomienie o możliwości pobrania i zainstalowania nowej wersji systemu operacyjnego powinno sukcesywnie pojawiać się na ekranach kolejnych urządzeń, więc jeżeli jeszcze go nie widzicie, to spokojnie, na pewno wkrótce je zobaczycie na wyświetlaczu.

Z pełną listą zmian i nowości możecie zapoznać się na poniższych zrzutach ekranu, które podesłał nam jeden z Czytelników. Nie jest ich jednak jakoś szczególnie dużo – przede wszystkim poprawiono błędy, zoptymalizowano sprzęt, a z nowości dodano na przykład Game Launcher.

Jeżeli jesteście właścicielami Galaxy Tab S2 9.7″ LTE (SM-T815) i Wasze tablety śmigają już na Androidzie 7.0 Nougat, koniecznie dajcie znać w komentarzach, jak nowa wersja systemu operacyjnego sprawdza się na tym sprzęcie!

Dzięki Andrzej za info i screeny!

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona