Galaxy Tab S2 8.0 Wi-Fi w końcu doczekał się aktualizacji do Androida 6.0.1 Marshmallow

Samsung już udostępnił aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow posiadaczom tabletów Galaxy Tab S2 w wersji 9,7- i 8-calowej. Niestety, trafiła ona wyłącznie do użytkowników wariantów z LTE. Dzisiaj natomiast rozpoczął się proces przekazywania nowej wersji systemu użytkownikom 8-calowego Galaxy Tab S2 z samym Wi-Fi.

Reklama

Jeden z Czytelników poinformował nas, że jego 8-calowy Galaxy Tab S2 SM-T710 dostał właśnie aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow. Paczka z nowym systemem ważyła 982,98MB i została udostępniona przez OTA (Over-The-Air).

Reklama
Samsung Galaxy Tab S2 8.0 Wi-Fi Android 6.0.1 Marshmallow
Samsung Galaxy Tab S2 8.0 Wi-Fi Android 6.0.1 Marshmallow

Jeśli więc i Wy należycie do grupy użytkowników 8-calowego Galaxy Tab S2 w wersji z samym Wi-Fi (bez LTE), to sprawdźcie, czy na ekranach Waszych tabletów również pojawiło się powiadomienie o pojawieniu się możliwości pobrania i zainstalowania Androida 6.0.1 Marshmallow.

Pamiętajcie tylko, żeby bateria była naładowana do co najmniej 50%. Zaleca się także wcześniej utworzyć kopię zapasową, ponieważ po aktualizacji warto przywrócić ustawienia fabryczne, aby wszystko hulało, jak trzeba.

Dzięki Dawid za info i screen!