Samsung Galaxy Tab S i dedykowane etui na zdjęciach! 19

Samsung Galaxy Tab S i dedykowane etui na zdjęciach!

Dzisiaj Jakub napisał chyba wszystko, co wiedzieliśmy do tej pory o jutrzejszej premierze Samsunga i tabletach Galaxy Tab S. Oczywiście jednak jak to bywa w takich przypadkach, nawet kilka godzin przed oficjalną premierą, możemy się spodziewać nowych informacji. Tym razem na zdjęciach zostały pokazane nie tylko tablety – mamy także możliwość zobaczenia jak prezentują się etui przeznaczone dla tych modeli.

Nie chcę powielać wszystkich informacji Jakuba, więc przypomnę tylko, że elementem wyróżniającym serię Galaxy Tab S będą ekrany Super AMOLED, o rozdzielczości WQXGA (2560×1600). Ich wielkość to 8,4 oraz 10,5 cala. Na zdjęciach widać dokładnie jak będą prezentować się etui przeznaczone dla tych modeli. Kolory, które zostały pokazane, to tylko biel i brąz, ale możliwe, że zobaczymy również inne warianty.

Muszę przyznać, że zarówno samo etui, jak i jakość wyświetlaczy prezentują się bardzo dobrze. Odzwierciedlenie kolorów jest zrealizowane na wysokim poziomie. Mimo, iż nie jestem dużym fanem koreańskiej firmy, to patrząc na urządzenia z ekranami Super AMOLED, zawsze jestem pod wrażeniem. A Wy co sądzicie o tabletach, które zobaczymy już jutro?