Samsung Galaxy Tab S 10.5 Wi-Fi również (w końcu) otrzymał Androida 6.0.1 Marshmallow | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab S 10.5 Wi-Fi również (w końcu) otrzymał Androida 6.0.1 Marshmallow

Dołącz do dyskusji 0

Kolejny tablet z serii Galaxy Tab S otrzymał aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow. Teraz mogą się z niej cieszyć również użytkownicy Galaxy Tab S 10.5 w wersji z samym Wi-Fi (SM-T800).

O fakcie udostępnienia nowej wersji systemu dla tego urządzenia poinformował nas nasz (jak sam się nazywa – zagorzały :)) Czytelnik. Jego – pochodzący z tzw. wolnej sprzedaży – Galaxy Tab S 10.5 Wi-Fi (SM-T800) otrzymał aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow wczoraj w nocy.

Pierwsze odczucia Mateusza, związane z użytkowaniem tabletu, pracującego już pod kontrolą nowej wersji systemu, są pozytywne. Sprzęt widocznie przyspieszył, więc najwyraźniej Samsung przyłożył się do aktualizacji (a z tym – co widać po Waszych komentarzach – różnie bywa).

Ze wszystkich tabletów z serii Galaxy Tab S, Androida 6.0.1 Marshmallow nie otrzymał (w Polsce) jeszcze tylko Galaxy Tab S 8.4 LTE. Aktualizacja jest już jednak dostępna w innych krajach, więc najpewniej pojawi się wkrótce także w naszym.

Dzięki Mateusz!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona