Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE otrzymał w Polsce aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE otrzymał w Polsce aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow

Dołącz do dyskusji 0

Ponad rok po prezentacji Androida 6.0 Marshmallow, aktualizacja dotarła do polskich użytkowników Samsunga Galaxy Tab S 10.5 SM-T805, czyli wersji z LTE. Jeśli więc macie ten sprzęt, sprawdźcie, czy na ekranach Waszych tabletów nie pojawiło się już stosowne powiadomienie.

Aktualizacja – jak zwykle w przypadku Samsunga – udostępniana jest przez OTA (Over-The-Air). Jeden z naszych Czytelników poinformował nas, że trzy godziny temu pobrał i zainstalował już Androida 6.0.1 Marshmallow na swoim Galaxy Tab S 10.5 LTE. Aktualna wersja to: T805XXU1CPH5/T805XX1CPI1/T805XXU1CPH5.

Aktualizacja do Androida 6.0.1 Marshmallow przynosi ze sobą m.in. Tryb Doze, pozwalający wydłużyć czas pracy urządzenia na pojedynczym ładowaniu, możliwość nadawania i odbierania uprawnień poszczególnym aplikacjom, ogólne usprawnienia działania oraz przeprojektowany App Drawer.

Pamiętajcie, że aktualizacja dotyczy wyłącznie wersji SM-T805, czyli z LTE. Wariant z samym Wi-Fi (SM-T800) wciąż czeka.

Jak zawsze w przypadku aktualizacji, proszę Was o znak w komentarzach, czy już zainstalowaliście Androida 6.0.1 Marshmallow na swoich urządzeniach i jakie są Wasze wrażenia.

Dzięki Adam!

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona