Samsung Galaxy Tab Plus z Honeycomb? Z czym się to je? | Tabletowo.pl
Huawei Matebook D14 – najlepiej sprzedający się laprop w Polsce

Samsung Galaxy Tab Plus z Honeycomb? Z czym się to je?

Dołącz do dyskusji 0

AKTUALIZACJA (30 września 2011):

Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus został oficjalnie zaprezentowany. Więcej informacji na jego temat znajdziecie tutaj.

_ _ _ _ _ _

Wrześniowe targi IFA 2011 zdominowane zostały przez tabletowe nowości od Samsunga. Podczas wydarzenia w Berlinie poznaliśmy dwa modele pracujące w oparciu o Androida: Galaxy Tab 7.7 z Honeycomb i Galaxy Note z Gingerbread, a także jeden z Windows 7 – Series 7 Slate. Nie było w ogóle mowy, że producent szykuje kolejną nowość. Okazuje się jednak, że Samsung przygotowuje bezpośredniego następcę 7-calowego Galaxy Tab, który swoją premierę miał ponad rok temu. Ma nim być Samsung Galaxy Tab Plus.

Przed IFA spodziewaliśmy się, że Samsung zaprezentuje 7-calowy tablet. Ku naszemu zdziwieniu takiego modelu się nie doczekaliśmy – zamiast niego jednak poznaliśmy tablet z ekranem o minimalnie większej przekątnej 7,7″ (Galaxy Tab 7.7). Czy to oznacza, że Samsung szykuje jeszcze jedno urządzenie, którego przekątna wyświetlacza będzie wynosiła równe 7″? Wiele na to wskazuje.

Samsung Galaxy Tab Plus ma pracować w oparciu Androida 3.2 Honeycomb z nakładką TouchWiz, a na jego pokładzie ma się znaleźć 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, 4G, WiFi, Bluetooth, slot kart microSD (!!) oraz procesor Cortex A9. Galaxy Tab Plus ma być nieco cieńszy od oryginalnego Galaxy Tab (11,98 mm), ale nie aż tak ekstremalnie, jak Galaxy Tab 7.7 (7,89 mm).

Odświeżony Galaxy Tab, czyli Samsung Galaxy Tab Plus, ma być skierowany przede wszystkim do amerykańskiej sieci T-Mobile. Nie jest jasne czy tablet pojawi się także w pozostałych krajach, w których obecny jest ten operator – w tym także w Polsce.

Na więcej szczegółów na jego temat – a przede wszystkim na listę oficjalnych parametrów technicznych, cenę i datę rynkowej premiery – musimy jeszcze poczekać.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona