Samsung Galaxy Tab A 9.7 w sprzedaży od 20 maja w niższej cenie niż zapowiadano! | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab A 9.7 w sprzedaży od 20 maja w niższej cenie niż zapowiadano!

Dołącz do dyskusji 0

Przed końcem kwietnia w Polsce rozpoczęła się przedsprzedaż nowego tabletu Samsunga, mianowicie Galaxy Tab A 9.7. Wtedy też poznaliśmy jego cenę za oba warianty – 1249 złotych za WiFi i 1449 złotych za LTE. Na szczęście ceny udało się obniżyć i wraz z datą oficjalnej premiery poznaliśmy również oficjalne, niższe ceny.

Oficjalne ceny przedstawiają się następująco:

  • Samsung Galaxy Tab A 9.7 T550 16GB WiFi: 1149 złotych,
  • Samsung Galaxy Tab A 9.7 T555 16GB LTE: 1399 złotych.

Żeby było jeszcze ciekawiej, np. w X-KOM można znaleźć oba tablety jeszcze taniej – w obu przypadkach cena jest niższa od sugerowanej o 50 złotych (wynosi, odpowiednio: 1099 złotych i 1349 złotych). Jeśli zatem jesteście zainteresowani wejściem w posiadanie Galaxy Tab A 9.7, sprawdźcie oferty kilku sklepów, bo może się okazać, że gdzieś jest drożej, a gdzieś sporo taniej (bo pewnie jeszcze niektóre sklepy nie zdążyły zmienić cen na nowe – niższe).

Wciąż nie wiadomo jednak w jakiej cenie będzie sprzedawany Samsung Galaxy Tab A 9.7 z rysikiem S Pen. Gdy tylko takie informacje zostaną ujawnione lub uda mi się do nich dotrzeć – wpis zostanie zaktualizowany.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona