Samsung Galaxy Tab 8.9 Wi-Fi zaktualizowany do Androida 4.0 ICS | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab 8.9 Wi-Fi zaktualizowany do Androida 4.0 ICS

Dołącz do dyskusji 0

Panie i panowie – radujcie się! Wiem, że od wielu miesięcy czekaliście na udostępnienie aktualizacji oprogramowania dla Waszych tabletów Samsung Galaxy Tab 8.9 Wi-Fi. Producent miał to zrobić w ubiegłym miesiącu, ale coś stanęło mu na drodze i nową wersję systemu operacyjnego opublikował dopiero wczoraj po południu.

O aktualizacji może, ale nie musi poinformować Was tablet. Jeżeli przez dłuższy czas nie otrzymacie powiadomienia, nie przejmujcie się. Uruchomcie ponownie urządzenie i poczekajcie kilka dni. Warto, ponieważ Android 4.0 Ice Cream Sandwich tchnie w Wasze maszyny nowe życie. Urządzenie nie tylko zyska gro nowych funkcji, ale stanie się szybsze, stabilniejsze, wydajniejsze i potężniejsze. Szczerze mówiąc, tak bardzo przyzwyczaiłem się do zalet „Lodowej Kanapki”, że podziwiam Waszą wytrwałość w codziennym zmaganiu się z Androidem 3.0 Honeycomb. Na szczęście nadszedł kres męki.

Samsung Galaxy Tab 8.9 jest bardzo dobrym tabletem – dla niektórych jego gabaryty są wręcz idealne – ale producent nie poświęcał mu tyle uwagi, ile modelom Galaxy Tab 7.7 i Galaxy Tab 10.1. Nie rozumiem takiego podejścia, ponieważ Galaxy Tab 8.9 nie ustępuje im specyfikacją. Obejmuje ona 8,9-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor Nvidia Tegra 2 1GHz, 1GB RAM, aparat cyfrowy 3,15 Mpix, kamerę internetową 2 Mpix, modem 3G, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, akcelerometr, żyroskop, kompas, szereg innych czujników i akumulator o pojemności 6000 mAh.

via Android Community

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona