Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE w ofercie Cyfrowego Polsatu - Tabletowo.pl
Ważne

Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE w ofercie Cyfrowego Polsatu

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE w ofercie Cyfrowego Polsatu Nowości Samsung

W ofercie kolejnego polskiego operatora (pierwszym był Plus) pojawił się tablet z LTE – Samsung Galaxy Tab 8.9. Technologia LTE pozwala na przesyłanie danych z prędkością do 100 Mb/s oraz ich pobieranie z prędkością do 50 Mb/s. Przyjrzyjmy się ofercie Cyfrowego Polsatu.

Kupując Samsunga Galaxy Tab 8.9 LTE w ofercie Cyfrowego Polsatu decydujemy się na 3-letnią umowę, podczas której miesięcznie zobowiązani będziemy płacić 89,90 złotych. Za te pieniądze otrzymujemy pakiet 6GB do wykorzystania w godzinach 8.00 – 24.00 oraz usługę „Darmowe noce” – 50GB do wykorzystania w godzinach 0.01 – 7.59.

Ale to nie koniec kosztów. Jak widzicie poniżej, do miesięcznego abonamentu należy doliczyć koszt samego tabletu, który w tym przypadku wynosi 499 złotych oraz opłatę aktywacyjną – 49 złotych. Warto jeszcze wspomnieć, że po wykorzystaniu dostępnego pakietu danych cena za 1 MB wynosi  0,02 zł w dzień lub 1 zł za 1 GB w nocy.

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE w ofercie Cyfrowego Polsatu Nowości Samsung

Polacy coraz chętniej korzystają z urządzeń przenośnych, nie tylko laptopów, ale także smartfonów i tabletów. Zazwyczaj głównym powodem zakupu takiego urządzenia jest chęć posiadania stałego dostępu do Internetu, a LTE, ze względu na wysokie parametry transmisji danych, jest rozwiązaniem, które może spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika sieci i dać dużą radość z bycia online wszędzie tam, gdzie mamy na to ochotę

– powiedział Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu S.A.

Specyfikacja techniczna Samsunga Galaxy Tab 8.9 LTE:
– LTE Tri-Band: (800/1800/2600 MHz),
– HSPA+ Dual Band: (900/2100 MHz),
– ekran: dotykowy multi-touch 8.9″,
– rozdzielczość: 1280 x 800 pikseli (WXGA),
– procesor: dwurdzeniowy 1,5 GHz,
– pamięć RAM: 1 GB,
– pamięć wewnętrzna: 16 GB,
– kamera: 3 Mpix (tył) i 2 Mpix (przód),
– nagrywanie wideo: HD 720p,
– GPS: A-GPS,
– Bluetooth: 3.0,
– Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n,
– bateria: 6100 mAh.

Oferta jest dostępna wyłącznie przez internet – wystarczy zajrzeć na stronę Cyfrowego Polsatu.

Dla porównania, Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE w iPlusie (dostępny od lutego), w taryfie najbardziej zbliżonej do oferty Cyfrowego Polsatu – iPlus prywatnie 7GB, kosztuje 949 złotych, a miesięczne zobowiązanie wynosi 75 złotych – z tym, że umowa podpisywana jest na dwa lata. Pozostaje jeszcze kwestia taryfy nocnej – w iPlusie dostępna jest usługa iPlusopobieracz od 00.00 do 9.00 – we wspomnianej taryfie jest bezpłatna. Więcej na temat tabletu Samsunga z LTE w iPlusie znajdziecie tutaj.

źródło: Cyfrowy Polsat

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona