Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus z Honeycomb - już oficjalnie - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus z Honeycomb – już oficjalnie

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus z Honeycomb - już oficjalnie Nowości Samsung

Piątek. Większość z nas siedząca w pracy czy w szkole/a niebawem także na uczelni, mówi sobie pod nosem „jeszcze tylko kilka godzin i weekend…”. Samsung postanowił umilić nam to oczekiwanie na dwudniowe, weekendowe lenistwo, prezentując kolejny, ciekawy tablet internetowy z 7-calowym ekranem. Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami, Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus jest modelem pracującym w oparciu o Androida Honeycomb wersji 3.2.

Najnowsze dziecko producenta jest bezpośrednim następcą pierwszego tabletu SamsungaGalaxy Tab, którego premiera miała miejsce ponad rok temu. Odświeżony 7-calowiec może się pochwalić ciekawymi parametrami technicznymi. Usiądźcie więc wygodnie, by dowiedzieć się co oferuje to urządzenie.

Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus, jak przystało na najnowsze urządzenie, posiada dwurdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,2GHz (nie zostało ujawnione co to jest za jednostka, mamy jednak nadzieję, że Exynos, a nie Tegra 2), 1GB RAM, 16GB/32GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD (do 64GB), 7-calowy wyświetlacz PLS LCD o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli oraz wspomniany system operacyjny Android 3.2 Honeycomb.

Urządzenie zostało wyposażone w aparat o rozdzielczości 3 Mpix z autofokusem, LED i nagrywaniem wideo w HD (720p), kamerkę 2 Mpix, GPS, Bluetooth 3.0, WiFi, akcelerometr, żyroskop, cyfrowy kompas, a także baterię o pojemności 4000 mAh. Wymiary tabletu ważącego 345 g, to 193,65 x 122,37 x 9,96 mm. Co więcej, oferuje łączność HSPA+ (HSDPA 21Mbps/HSUPA5.76Mbps) 900/1900/2100 oraz EDGE/GPRS 850/900/1800/1900.

Kwestia USB jest, jak to w przypadku wszystkich tabletów Samsunga w momencie premiery, nie do końca jasna. Teoretycznie w parametrach technicznych na stronie producenta można znaleźć zapis „USB 2.0 HS & Host„, ale podobnie było w przypadku wcześniejszych modeli (chociażby Galaxy Tab 8.9 czy 10.1), a – jak wiemy, w żadnym z nich USB ostatecznie nie było. Być może znów chodzi Samsungowi jedynie o możliwość podłączenia specjalnego adaptera. Jak jest naprawdę – tego na chwilę obecną nie wiadomo.

Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus trafi do sprzedaży pod koniec października w Indonezji i Austrii, a później sukcesywnie będzie się pojawiać w poszczególnych krajach, w tym w kolejnych europejskich. Cena Galaxy Tab 7.0 Plus nie została ujawniona.

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus z Honeycomb - już oficjalnie Nowości Samsung   Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus z Honeycomb - już oficjalnie Nowości Samsung   Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus z Honeycomb - już oficjalnie Nowości Samsung   Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus z Honeycomb - już oficjalnie Nowości Samsung   Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus z Honeycomb - już oficjalnie Nowości Samsung   Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus z Honeycomb - już oficjalnie Nowości Samsung

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona