Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus nieoficjalnie wyceniony w Stanach - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus nieoficjalnie wyceniony w Stanach

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus nieoficjalnie wyceniony w Stanach Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Samsung Galaxy Tab (7″ z Androidem 2.2) był jednym z pierwszych tabletów internetowych, jaki pojawił się na rynku po prezentacji pierwszej generacji iPada. I choć pracował w oparciu o wersję Androida niezoptymalizowaną do działania na tego typu sprzęcie, zyskał spore grono odbiorców nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Koreański producent nie tak dawno zdecydował, że nadszedł czas na odświeżenie modelu. Tak oto powstał Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus.

Kilka dni temu informowaliśmy, że tablet trafi do sprzedaży w pierwszych krajach już w połowie listopada w cenie wynoszącej 499 euro. Dziś możemy na ten temat powiedzieć nieco więcej, bowiem urządzenie – w dwóch wersjach pojemnościowych (ale wyłącznie bez 3G), pojawiło się w przedsprzedaży w sklepie J&R.com.

Tam kosztują odpowiednio: 400 dolarów za 16GB oraz 500 dolarów za 32GB. Stosując ogólnie powszechny przelicznik 1 dolar = 1 euro, w Europie można się spodziewać cen na poziomie 400 euro i 500 euro (drugą z nich będzie można bowiem spotkać we Włoszech). To z kolei oznacza, że cena Galaxy Tab 7.0 Plus w Polsce w najtańszej wersji będzie wynosiła najprawdopodobniej ok. 2000 złotych. Informacje na temat ciekawych parametrów technicznych modelu znajdziecie w tym wpisie.

Jeszcze kilka słów na temat modelu poprzedniej generacji. Na pewno posiadacze tego urządzenia są ciekawi jak wygląda sprawa aktualizacji Galaxy Tab do Androida w wersji Gingerbread. Zapytałam o ten fakt polski oddział Samsunga – w odpowiedzi otrzymałam:

nad aktualizacją do 2.3 trwają wciaż prace i niedługo ma zostać ogłoszona

Czyli jednak szansa jest! :)

Dzięki Artur za podesłany link!

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona