Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus na rynku w listopadzie. Znamy cenę - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus na rynku w listopadzie. Znamy cenę

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus na rynku w listopadzie. Znamy cenę Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Samsung, producent mający w swoim portfolio najwięcej tabletów, jakiś czas temu zrobił nam niespodziankę i w Dniu Chłopaka zaprezentował całkowicie niespodziewanie odświeżony model Galaxy Tab, czyli Galaxy Tab 7.0 Plus. W momencie oficjalnej premiery urządzenie przedstawiciele firmy nie pokusili się o ujawnienie daty rynkowego debiutu modelu ani jego ceny. Teraz już wszystko stało się jasne, ja sprawą informacji opublikowanych przez NotebookItalia.

Według redaktorów portalu, Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus trafi do sprzedaży we Włoszech, a co za tym idzie – najprawdopodobniej także w kilku pozostałych krajach Europy – w połowie listopada, a jego cena będzie wynosiła 499 euro (nie wiadomo w której wersji pojemnościowej: 16GB czy 32GB, jednak z naciskiem na pierwszą z nich).

Dobra wiadomość? Będzie tańszy od Galaxy Tab 7.7, którego cena (przynajmniej w Skandynawii) ma wynosić ponad 650 euro oraz Galaxy Note za ponad 700 euro (choć oczywiście coś za coś, najnowsze dziecko Samsunga oferuje nieco gorsze parametry techniczne). Zła? W Polsce pewnie i tak cena Galaxy Tab 7.0 Plus znacznie przekroczy 2000 złotych… Drogo!

Krótkie przypomnienie najważniejszych parametrów Galaxy Tab 7.0 Plus (po więcej informacji zapraszam do tego wpisu): dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,2GHz, 1GB pamięci RAM, Android 3.2 Honeycomb, 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli oraz 16GB/32GB pamięci, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona