Samsung Galaxy Tab 4G jeszcze w tym roku, Galaxy Tab 8.9 opóźniony - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab 4G jeszcze w tym roku, Galaxy Tab 8.9 opóźniony

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 4G jeszcze w tym roku, Galaxy Tab 8.9 opóźniony Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Prezes Samsung Mobile, J.K. Shin, podzielił się dziś informacją, że Samsung Galaxy Tab 4G pojawi się jeszcze w tym roku. Trudno powiedzieć, czy będzie to zupełnie nowe urządzenie, czy po prostu rozszerzona wersja Galaxy Taba 10.1 lub 8.9, które swoją premierę rynkową mają mieć w przyszłym miesiącu. Ale czy na pewno?

Wall Street Journal dotarł do informacji mówiących, że Galaxy Tab 8.9 pojawi się na rynku latem (lipiec, sierpień), a nie, jak się tego spodziewaliśmy, w czerwcu. To zła wiadomość dla wszystkich, którzy mieli nadzieję na zakup nowego tabletu w ciągu najbliższych 30 dni.

Przypomnijmy specyfikację „braci Tabów”. Starszego z nich, model o 10.1-calowym pojemnościowym ekranie dotykowym i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, wyposażono w dwurdzeniowy procesor 1GHz, aparat 3Mpx, kamerkę internetową 2Mpx, żyroskop, akcelerometr, cyfrowy kompas, funkcję nagrywania wideo w HD 720p oraz system Android 3.0 Honeycomb z nakładką graficzną Touch Wiz UX.

Młodszy Tab, 8.9, różni się od brata jedynie wielkością ekranu oraz zmniejszoną pojemnością akumulatora, która w Galaxy Tab 10.1 wynosi 6800 mAh, a w 8.9 – 6000 mAh.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona