Samsung Galaxy Tab 4 LTE z ekranem o przekątnej 10,1 cala już w FCC - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab 4 LTE z ekranem o przekątnej 10,1 cala już w FCC

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 4 LTE z ekranem o przekątnej 10,1 cala już w FCC Nowości

Tydzień temu Kasia informowała Was, Drodzy Czytelnicy, że Samsung przypadkiem potwierdził nadchodzące urządzenia z serii Galaxy Tab. Mowa oczywiście o tabletach Samsung Galaxy Tab 4 7.0, Samsung Galaxy Tab 4 8.0, oraz Samsung Galaxy Tab 4 10.2, które zostały ujawnione przy okazji premiery zegarka Samsung Gear Fit. Teraz możemy być praktycznie pewni, że wdrożenie tabletów to tylko kwestia czasu – duża wersja Samsunga Galaxy Tab 4 gości już w Federalnej Komisji Łączności (FCC) USA.

Urządzenie – tak jak wcześniej podawano – cechuje się ekranem o przekątnej 10,1 cala i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 400 z zegarami ustawionymi na 1,2 GHz, 1,5 GB pamięcią RAM oraz 16 GB pamięci na dane użytkownika. Oprócz tego mamy do dyspozycji aparat 3 Mpx oraz przednią kamerkę do wideorozmów o rozdzielczości 1,2 Mpx. Tablet pracuje na Androidzie 4.4.2 z nakładką TouchWiz.

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 4 LTE z ekranem o przekątnej 10,1 cala już w FCC Nowości

Niewątpliwie w najbliższych dniach dowiemy się więcej na temat mniejszych braci Galaxy Taba 4 10.1 – wersji z ekranami 7 i 8-calowymi. Specyfikacja nie powinna znacząco się różnić.

Czekamy na oficjalną premierę urządzeń – zapewne wtedy poznamy wszystkie informacje związane ze specyfikacją, wyglądem, funkcjonalnością, oraz ceną tabletów Samsunga. Jeżeli koreański gigant chce rywalizować z chińskimi tabletami, nie powinien narzucać wysokich cen. Wszystkiego dowiemy się już niebawem.

źródlo

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona