Samsung Galaxy Tab 3 Lite w trzech nowych kolorach - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab 3 Lite w trzech nowych kolorach

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 3 Lite w trzech nowych kolorach Nowości Samsung

Odchudzony tablet koreańskiego producenta miał swoją premierę w zeszłym miesiącu. Zaprezentowano wtedy dwa kolory – czarny i biały. Okazało się, że Samsung chce oferować jeszcze trzy dodatkowe barwy obudowy – Blue Green, Peach Pink i Lemon Yellow.

Niestety, nie wiadomo czy nowe warianty kolorystyczne będą dostępne globalnie. Informacja o trzech nowych kolorach pojawiła się na latynoamerykańskiej stronie Samsunga.

Gwoli przypomnienia Galaxy Tab 3 Lite jest wart około 500 zł i charakteryzuje się 7-calowym ekranem o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, dwurdzeniowym procesorem o taktowaniu 1,2 GHz i 1 GB pamięci RAM. Wersja bez słowa Lite w nazwie różni się głównie lepszym aparatem 3 Mpix kontra 2 Mpix oraz pojemniejszą baterią – 4000 mAh zamiast 3600. Pełnoprawny Galaxy Tab 3 ma też przedni aparat o rozdzielczości 1,3 Mpix.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona