Samsung Galaxy Tab 3 Lite w promocji za 379/399 złotych

Wygląda na to, że wiosna tego roku to czas obfitujący w tabletowe promocje. Jeszcze nie ostygł artykuł, w którym wspominaliśmy o przecenie tabletu Kiano Elegance by Zanetti na 599 złotych, a już mamy okazję poinformować Was o innych, równie ciekawych ofertach. Te dotyczą Samsunga Galaxy Tab 3 Lite, którego można nabyć o 100 złotych taniej.

Produkt Samsunga normalnie kosztuje 499 złotych, jednak można go obecnie nabyć w cenie 399 złotych w ofercie kilku sieci, takich jak: Media Markt, Media Expert, czy Saturn. Jest to niewątpliwie dobra okazja dla osób, które chcą nabyć niezbyt drogie urządzenie od znanego producenta. Produkt Samsunga być może nie oferuje specyfikacji, która rzuca na kolana, jednakże wsparcie techniczne oraz dopracowane oprogramowanie mogą być tutaj niezłą kartą przetargową.

Samsung Galaxy Tab 3 Lite to tablet wyposażony w 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, dwurdzeniowy procesor Marvella o taktowaniu 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM, oraz 8 GB pamięci wewnętrznej. Reszta specyfikacji to WiFi, Bluetooth, GPS, aparat o rozdzielczości 2 Mpx, kamerka do wideorozmów, bateria o pojemności 3600 mAh, oraz system operacyjny Android 4.2 JellyBean z nakładką TouchWiz. Urządzenie waży 310 gramów i ma wymiary 193 x 117 x 9,7 mm.

Nie sposób nie wspomnieć o jeszcze jednej przecenie, która jednak pochodzi od samego Samsunga i jest związana z serwisem Allegro. Jeśli nie macie problemu z zakupem urządzeń elektronicznych przez internet, to zapewne ucieszy Was fakt, że w oficjalnym sklepie Samsunga na Allegro możecie nabyć Galaxy Tab 3 Lite jeszcze taniej, za 379 złotych z przesyłką. Cała oferta znajduje się tutaj.

Miejmy nadzieję, że to nie koniec tabletowych promocji, jakie pojawiają się wiosną tego roku. Jeżeli dotrzemy do informacji o kolejnych przecenach, na pewno opublikujemy stosowny artykuł.

Jak oceniacie tę promocję Samsunga Galaxy Tab 3 Lite? Czy według Was jest ona opłacalna?

P.S. Podziękowania dla użytkownika o nicku turion za podesłanie nam tej jakże cennej informacji.

[źródło: informacje własne i Czytelników]