Samsung Galaxy Tab 3 Lite będzie kosztował 94 euro?

Samsung Galaxy Tab 3 Lite będzie kosztował 94 euro?

Samsung Galaxy Tab 3 Lite będzie kosztował 94 euro?

 

Zbliżająca się wielkimi krokami oficjalna premiera Samsunga Galaxy Tab 3 Lite nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem. Być może poznamy go już na dniach, podczas targów CES 2014 w Las Vegas (wraz z pozostałymi nowościami koreańskiego koncernu, o których już w następnym wpisie – o tutaj). Nic więc dziwnego, że w sieci pojawia się coraz więcej informacji na jego temat. Dziś odnośnie ceny.

Źródła Digitimes twierdzą, że najtańszy przedstawiciel tabletów trzeciej generacji od Samsunga ma kosztować 94 euro (w Stanach Zjednocznonych 129 dolarów). To bardzo zbliżone kwoty do tych, na temat których wcześniej spekulowano. Mówiło się bowiem o 100 euro (136 dolarach). Wciąż jendak nie są to ostateczne i potwierdzone informacje od najbardziej zainteresowanego.

Takowych nie mamy również odnośnie oficjalnych parametrów technicznych modelu. Galaxy Tab 3 Lite ma być wyposażony w ekran o przekątnej 7″ i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, procesor Cortex A9 o częstotliwości taktowania 1,2GHz, 1GB RAM, aparat 3 Mpix, a całość ma pracować pod kontrolą Androida w wersji 4.2 Jelly Bean.

Jak będzie ostatecznie – przekonamy się już podczas CES 2014 lub na późniejszych targach, MWC 2014 w Barcelonie. Jakkolwiek by nie było, sprzedaż tabletu ma się rozpocząć już w pierwszym kwartale 2014 roku.

źródło