Samsung Galaxy Tab 3 Kids: 8,5-calowy tablet dla dzieci debiutuje w Korei | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab 3 Kids: 8,5-calowy tablet dla dzieci debiutuje w Korei

Dołącz do dyskusji 0

Rozpoczęcie roku szkolnego za pasem, w związku z czym dzieci na całym świecie przygotowują się do powrotu do sal lekcyjnych, gromadzą książki i materiały niezbędne do nauki, a także szukają sprzętu, który by ją przyspieszył lub uprzyjemnił. Jeden z koreańskich sprzedawców internetowych nieco przedwcześnie opublikował gazetkę, na której łamach pojawił się jeszcze niezaprezentowany tablet Samsung Galaxy Tab 3 Kids. Jak sugeruje nazwa, urządzenie zostało stworzone z myślą o najmłodszych.

Na karcie jego specyfikacji znalazł się ekran dotykowy o dość nietypowej, bo wynoszącej 8,5″ przekątnej i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli (WSVGA), dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1,2 GHz, 1GB RAM, aparat fotograficzny 3 Mpix, kamera internetowa 1,3 Mpix, moduł Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 3.0, akumulator 4000 mAh oraz system operacyjny Android o smaku świeżej, pachnącej żelki. Zakładamy, że oprogramowanie urządzenia zostało w pewien sposób przystosowane do obsługi przez dziecko i wyposażone w system kontroli dla rodziców. Z powyższego zdjęcia wynika niewiele ponad to, że tablet jest bardzo kolorowy. Urok żółtej obudowy uzupełniają kolorowe, gumowe etui. Według informacji zamieszczonych w gazetce, Galaxy Tab 3 Kids mierzy 111,1 x 188 x 9,9 mm oraz waży 302 gramy.

Nie wiadomo, czy Samsung Galaxy Tab 3 Kids kiedykolwiek opuści Koreę i zawita do Europy. Co sądzicie o tabletach dla dzieci?

via Engadget

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona