Samsung Galaxy Tab 3 GT-P3200 w GLBenchmark - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab 3 GT-P3200 w GLBenchmark

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 3 GT-P3200 w GLBenchmark Nowości Samsung

Ostatnio, Kasia poinformowała Was o trzech tabletach Samsunga z serii Galaxy Tab 3GT-P3200, GT-P5200, GT-P8200 – które zaprezentowane zostaną podczas tegorocznych targów Mobile World Congress w stolicy Katalonii. Wówczas poznaliśmy wyłącznie rozdzielczości zastosowanych przez Koreańczyków wyświetlaczy. Na szczęście niezbyt długo musieliśmy żyć w niewiedzy, gdyż dziś za sprawą strony GLBenchmark ujawnione zostały parametry techniczne pierwszego z wymienionych powyżej urządzeń.

Okazuje się, iż Samsung Galaxy Tab 3 GT-3200 będzie pracować pod kontrolą systemu Google Android 4.2.1 Jelly Bean, który prezentowany będzie w rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, a nie jak donoszono wcześniej – 1024 x 600 pikseli. Niestety przekątna wyświetlacza nadal nie jest znana. Za wydajność natomiast odpowiadać ma dwu- lub czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,5 GHz z układem graficznym Mali-400 – z uwagi na oznaczenie SMDK4x12 najprawdopodobniej będzie to Exynos.

Jak widzicie, ujawniona specyfikacja nie jest zbyt obszerna, niemniej rzuca nieco więcej światła na jedną ze zbliżających się produkcji spod skrzydeł Samsunga. Poza tym, zdementowana została plotka dotycząca niskiej rozdzielczości w modelu GT-3200, co jest z całą pewnością zasługuje na uwagę.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona