Samsung Galaxy Tab 2 P3100 8GB 3G

Samsung Galaxy Tab 2 P3100 8GB 3G z darmowym internetem i Gazetą za 1399 złotych

Samsung Galaxy Tab 2 P3100 8GB 3G

Zainteresowanie tabletami internetowymi w Polsce jest coraz większe. Szukamy przede wszystkim niedrogich propozycji, które oferują świetny stosunek parametrów technicznych do ceny (dobrze, że nie kierujemy się wyłącznie ceną!), tylko część z nas decyduje się na droższy sprzęt. Takie akcje promocyjne, jak dzisiejsza organizowana przez Gazetę Wyborczą i Vobis, służą nie tylko powiększeniu grona klientów, ale również propagują tego typu sprzęt wśród Polaków. Tym razem proponowanym urządzeniem jest Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3100 z 3G i 8GB pamięci w zestawie ze starterem internetu mobilnego Orange Free z pakietem 25GB ważnym rok oraz miesięcznym dostępem do płatnych treści „Gazety Wyborczej” w ramach systemu PIANO. A to wszystko za 1399 złotych.

Czy się opłaca? Cena Samsunga Galaxy Tab 2 7.0 w tej samej konfiguracji (3G, 8GB pamięci) w Vobis kosztuje 1599 złotych, natomiast w wolnej sprzedaży można go kupić od 1279 złotych. Tu możemy mieć go za 1399 złotych z pakietem internetu Orange Bussiness Everywhere 25GB ważnym przez rok (koszt startera to 300 zł) i miesięcznym dostępem do płatnych treści „Gazety Wyborczej” w ramach systemu PIANO (reportaże, felietony, wywiady oraz sprawdzone porady z magazynów Cztery Kąty, Ładny Dom, Poradnik Domowy, Kuchnia, Logo i treści kilkudziesięciu tytułów prasowych publikowane przez wielu innych polskich wydawców – więcej na ten temat). Akcja na pewno przyciągnie wielu zwolenników – nic więc dziwnego, że ilość pakietów promocyjnych jest ograniczona do 1000 sztuk.

Coś o samym tablecie? Proszę bardzo. Samsung Galaxy Tab 2 7.0 to sprzęt wyposażony w 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, dwurdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1GHz, 1GB RAM, 8GB pamięci wewnętrznej, Bluetooth, GPS, Android 4.0, slot kart microSD, kamerkę oraz aparat 3 Mpix.

Udział w promocji można wziąć na dwa sposoby – kupując sprzęt w sklepie internetowym Vobis lub w sklepie stacjonarnym. O tym, jak to zrobić (poprzez wysłanie SMS-a o odpowiedniej treści), dowiecie się na stronie Gazeta.pl. Regulamin akcji trwającej do 25 września dostępny jest pod tym adresem.

Jeśli kogoś interesuje to urządzenie w wersji bez 3G, warto zajrzeć do tego wpisu, mówiącego o Galaxy Tab 2 7.0 za 880 złotych.

źródło