Samsung Galaxy Tab 2 10.1 nieoficjalnie wyceniony w Stanach - Tabletowo.pl
Ważne

Samsung Galaxy Tab 2 10.1 nieoficjalnie wyceniony w Stanach

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 2 10.1 nieoficjalnie wyceniony w Stanach Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Wczorajszy dzień, będący ostatnim, podczas którego można było dokończyć świąteczne przygotowania, zapewne każdemu z nas minął niesamowicie szybko. Przez to wielkanocne zabieganie czasem trudno znaleźć chwilę na napisanie nawet kilku słów na temat informacji, jakie pojawiają się w sieci. I tak, wczoraj nie zdążyliśmy się z Wami podzielić wieściami dotyczącymi ceny Samsunga Galaxy Tab 2 10.1.

W jednym ze znanych amerykańskich sklepów, Office Depot, wystawiony został na sprzedaż model Galaxy Tab 2 10.1. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż znalazł się tam model z pamięcią 8GB, którego koreański koncern nie zapowiadał. Na targach MWC 2012 w Barcelonie mowa była wyłącznie o dwóch wersjach pojemnościowych: 16GB i 32GB. Ale trzeba zauważyć, że producenci w ostatnim czasie robią wszystko, by obniżyć koszt swoich urządzeń, więc wielce prawdopodobne jest, że i Samsung specjalnie zaoferuje tańszą wersję Galaxy Tab 2 10.1. Jeśli cena ujawniona przez Office Depot okaże się prawdziwa, za tablet ten powinniśmy zapłacić 400 dolarów w wersji WiFi 8GB.

Jakiś czas temu jedna z niemieckojęzycznych redakcji chwaliła się rzekomo oficjalnymi (nie wiadomo na ile informacje te są sprawdzone), europejskimi cenami Samsunga Galaxy Tab 10.1: 569 euro – 16GB 3G oraz 499 euro – 16GB WiFi. Urządzenie ma trafić do sprzedaży pod koniec kwietnia.

Tablet Galaxy Tab 10.1, pracujący w oparciu o Androida 4.0, został wyposażony w ekran o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1GHz, aparat 3 Mpix, kamerkę, 1GB RAM, GPS i slot kart microSD. Nasze pierwsze wrażenia z użytkowania modelu na targach w Hiszpanii znajdziecie pod tym adresem.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona