Samsung Galaxy Tab 10.1 już za kilka dni, Android 3.1 – obecny!

Internet zawrzał kiedy kilkanaście godzin temu Samsung przez Facebooka i Twittera poinformował, że tablet Galaxy Tab 10.1 znajdzie się w sprzedaży już za kilka dni, a systemem pod którego kontrolą będzie pracował nie będzie Android 3.0, ale Android 3.1.

Uaktualniona wersja oprogramowania wnosi wiele poprawek i nowości, w tym funkcję USB-host pozwalającą na podpięcie dysku wymiennego, klawiatury, myszki, a nawet kontrolerów gier.

Dla przypomnienia, Samsung Galaxy Tab 10.1 to jedno z najciekawszych urządzeń mających w najbliższym czasie pojawić się na rynku. Oferuje duży, 10.1-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor 1Ghz, aparat cyfrowy 3Mpx, kamerkę do wideorozmów 2Mpx, Wi-Fi, Bluetooth 2.1, port USB 2.0, żyroskop, akcelerometr, cyfrowy kompas, czytnik kart pamięci microSDHC do 32GB oraz, wedle najnowszych informacji, system Google Android 3.1 Honeycomb z autorską nakładką graficzną Samsung TouchWiz UX.

Według ankiet, które przeprowadziliśmy w serwisie, Waszym ulubionym systemem operacyjnym jest Android, a idealną przekątną ekranu 10.1 cali. Niech podniosą rękę ci, dla których Samsung Galaxy Tab 10.1 jest spełnieniem marzeń i którzy zdecydują się na jego zakup już w pierwszych minutach po premierze!

źródło