Samsung Galaxy Tab 10.1 dostępny w Polsce. Ktoś się skusi? 17

Samsung Galaxy Tab 10.1 dostępny w Polsce. Ktoś się skusi?

Samsung Galaxy Tab 10.1 dostępny w Polsce. Ktoś się skusi? 18

Pamiętacie kiedy miała mieć miejsce rynkowa premiera Samsunga Galaxy Tab 10.1 w Polsce? Początkowo producent zapewniał, że pod koniec czerwca, co okazało się jedynie złudną nadzieją. Jakiś czas temu informowaliśmy, że tablet ten pojawił się w przedsprzedaży w jednym z internetowych sklepów elektronicznych. Wielu Czytelników Tabletowo.pl sceptycznie podchodziło do dostępności modelu. Pisaliście, że przy dobrych wiatrach będzie go można nabyć w połowie sierpnia albo jeszcze później. Okazuje się jednak, że tablet jest już dostępny w sprzedaży i każdy kto chce, może swobodnie po niego sięgnąć i zamówić. Tylko czy znajdą się chętni?

Urządzenie Samsunga praktycznie niczym nie różni się od pozostałych tabletów dostępnych w sprzedaży. Tu na tapetę należy wziąć chociażby dwa tańsze modele, jak Asus Eee Pad Transformer czy Acer Iconia Tab A500 (oba za 1599 zł 16GB). W przypadku Galaxy Tab 10.1 jednak pamiętać, że w sprzedaży dostępna jest wersja 3G, natomiast pozostałych dwóch modeli z 3G próżno szukać…

Przypomnę tylko, że na pokładzie tabletu Samsunga znajdziemy dwurdzeniową Tegrę 2 o taktowaniu 1GHz, Androida Honeycomb (według Komputronika – w wersji 3.1), ekran o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, aparat 3 Mpix oraz kamerkę 2 Mpix.

W ofercie Komputronika jest dostępny biały Galaxy Tab 10.1 w wersji 16GB WiFi+3G za 2299 złotych, czyli dokładnie w takiej cenie, jak informowaliśmy wcześniej. Co ciekawe, kilka sztuk sklep oferował także z darmową klawiaturą – te jednak nie są już dostępne.

Jeśli zastanawiacie się nad kupnem tego tabletu, sięgnijcie do recenzji Samsunga Galaxy Tab 10.1 napisanej przez jednego z naszych Czytelników.

Dzięki Marcin za podesłane info! ;)