Samsung Galaxy S8 w najniższej cenie na rynku!

...przy okazji premiery odświeżonej wersji aplikacji Komputronik Klient VIP

Część flagowych smartfonów trzyma cenę z chwili rynkowej premiery przez kilka długich miesięcy, inne produkty tanieją w mgnieniu oka. Urządzenia Samsunga zdecydowanie można zakwalifikować do pierwszej z tych grup, dlatego też, jeśli trafia się okazja, w której można kupić najnowszego flagowca o kilkaset złotych taniej niż standardowo, to koniecznie muszę się nią z Wami podzielić. Lojalnie uprzedzam Was jednak, że aby z niej skorzystać może nie trzeba sprzedać duszy diabłu, ale wykonać jeden manewr więcej niż podczas tradycyjnego składania zamówienia.

Nie wiem czy kojarzycie, ale nasz partner, Komputronik, od dłuższego czasu ma aplikację Klient VIP, z której mogą korzystać wszyscy aktualni, byli i przyszli klienci sklepu. Wspominam o tym przy okazji najnowszej promocji, która została przygotowana właśnie z myślą o osobach mających zainstalowaną ową aplikację. Co prawda produktów objętych akcją promocyjną, mającą – jak się domyślam – zachęcić do korzystania z nowej odsłony programu (premiera, jeśli się nie mylę, miała miejsce wczoraj) – jest sporo, to w oczy najbardziej rzuca się właśnie ta na Galaxy S8 od Samsunga.

Reklama

Wszystko przez to, że w ramach promocji Samsung Galaxy S8 kosztuje 3199 złotych, podczas gdy jego standardowa cena w sklepach jest wciąż identyczna, jak w dniu premiery, czyli o 300 złotych wyższa – wynosi 3499 złotych. A do tego wszystkiego otrzymujemy darmową przesyłkę. Jeśli nie wierzycie opisanym przeze mnie warunkom, spójrzcie poniżej:

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z oferty? Cała procedura jest bardzo prosta, a ogranicza się do pobrania aplikacji Klient VIP Komputronik na telefon (z Androidem lub iOS), następnie uruchomienia jej i zalogowania się na swoje konto (jeśli go nie masz, z poziomu aplikacji możesz założyć). Po chwili otrzymujemy dostęp do promocji przeznaczonych dla klientów VIP, w tym również tej na Galaxy S8, ale także inne korzyści.

Wśród nich warto wymienić przede wszystkim prawo zwrotu towaru wydłużone do 30 dni, kupon rabatowy o wartości 20 złotych (do wydania na pierwsze zakupy o wartości powyżej 300 złotych), 10% rabatu na produkty Accura i California Acces, a także 15% rabatu na wybrane usługi.

Moim zdaniem nowa wersja aplikacji Komputronika jest zdecydowanie bardziej dopracowana niż poprzednia – przede wszystkim interfejs jest bardziej przejrzysty i przyjazny dla oka, a do tego całość działa tak, jak powinna. A Wy, korzystaliście już z odświeżonego programu? Jeśli tak – jak wrażenia?

A, no i pamiętajcie: dobra cena na Galaxy S8 nie jest jedyną promocją, jaką znajdziecie, spośród tych przeznaczonych dla użytkowników aplikacji. Ich listę możecie sprawdzić klikając w link poniżej.

źródło: Komputronik VIP

AKTUALIZACJA:

UWAGA – promocja cieszyła się wielką popularnością, pula promocyjnych produktów rozeszła się w błyskawicznym tempie. Jak widać – warto być Klientem VIP Komputronika i śledzić promocje – te będą się pojawiać co chwilę, jak zapewniają mnie przedstawiciele sklepu.