No i klops – Samsung Galaxy S8 Mini podobno nie istnieje | Tabletowo.pl

No i klops – Samsung Galaxy S8 Mini podobno nie istnieje

Dołącz do dyskusji 0

Przyznaję, że nawet ja zaczynałem powoli wierzyć, że Samsung znowu zacznie wydawać swoje flagowce w wersji Mini i za niedługo zaprezentuje nam Galaxy S8 Mini. Najnowsze doniesienia ostudziły jednak nasz entuzjazm, ponieważ przekonują, że taki smartfon w ogóle nie istnieje.

Przypomnijmy, że ostatnim flagowcem w wersji Mini był Galaxy S5 Mini. Wszyscy myśleliśmy, że – zgodnie z kilkuletnią tradycją – Galaxy S6 Mini także pojawi się na rynku, ale tak się ostatecznie nie stało. Mimo to, nie zniechęcaliśmy się i czekaliśmy na Galaxy S7 Mini. Ale jego również się nie doczekaliśmy.

Dlatego też właśnie z dużą rezerwą podchodziliśmy do doniesień, że na rynku pojawi się Galaxy S8 Mini. Temat jednak co jakiś czas wracał na tapet, więc taki scenariusz stawał się coraz bardziej prawdopodobny. Co więcej, w sieci opublikowano nawet częściową specyfikację tego smartfona. I choć nie miała być ona dokładnie taka sama, jak lista parametrów Galaxy S8, to urządzenie i tak zapowiadało się nader ciekawie.

Niestety, dziś nasze „marzenia” legły w gruzach, ponieważ – jak dowiedział się jeden z technologicznych leaksterów – anonimowy inżynier Samsunga powiedział, że nie istnieje taki smartfon, jak Galaxy S8 Mini. Wydaje się więc, że sprawa jest przesądzona, a temat zamknięty. Nie ma bowiem co oczekiwać, że sam producent wyda jakieś oświadczenie – nie ma na to nawet 1% szans.

Jak wspomniałem, ja również zaczynałem powoli wierzyć, że Galaxy S8 Mini pojawi się na rynku, choć z tyłu głowy i tak miałem myśl, że nie ma na to szans. Ogólny trend jest bowiem taki, że producenci raczej zwiększają przekątne ekranów w swoich smartfonach, a nie zmniejszają. Do tego Galaxy S8 – biorąc pod uwagę wielkość jego wyświetlacza – i tak jest całkiem poręczny, więc wypuszczanie jego mniejszej wersji mija się właściwie z celem. Zresztą, w rzeczywistości mało kto szuka kompaktowego flagowca, gdyż producenci już przyzwyczaili klientów do większych urządzeń.

Źródło: @mmddj_china

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona