Samsung Galaxy S7 (już) prawie na pewno zadebiutuje w trzech wersjach

Los modelu z samym "Plusem" w nazwie pozostaje nieznany

Kolejne wieści o Samsungu Galaxy S7 i kolejne rewelacje – tak w skrócie można opisać ten news. Okazuje się bowiem, że na targach MWC 2016 tegoroczny flagowiec Koreańczyków z dużym prawdopodobieństwem zadebiutuje od razu w trzech wariantach.

Mowa oczywiście o Galaxy S7, Galaxy S7 Edge i Galaxy S7 Edge Plus. Co ciekawe, taka sugestia pojawiła się po raz pierwszy już w październiku. Niniejsze doniesienie zdaje się to w pewnym stopniu potwierdzać. Autorem tej rewelacji jest nie kto inny, jak Evan Blass, czyli @evleaks. Opublikował on wczoraj na swoim profilu na Twitterze grafikę, na której widnieją obok siebie nazwy trzech ww. modeli:

Wygląda ona trochę, jak wycięty fragment większej grafiki, prezentującej po kolei wszystkie trzy warianty flagowego Samsunga Galaxy S7. Oczywiście to tylko przypuszczenia, więc nie można ich traktować jako pewnika. Należy bowiem brać pod uwagę fakt, że w przeszłości pojawiały się różne, często sprzeczne ze sobą doniesienia i ostatecznie nadal nie wiemy, na jaki ruch zdecydują się Koreańczycy.

Co więcej, dosyć niedawno głośno było o Galaxy S7 z samym Plusem w nazwie. Dwukrotnie wyciekły nawet jego rendery, co skłaniało do uznania, że i taki model wzbogaci flagowe portfolio Samsunga. Tymczasem po dzisiejszej rewelacji można zacząć myśleć, że jednak nigdy nie ujrzy on światła dziennego lub stanie się to dużo później – choćby przy okazji prezentacji Galaxy Note 6.

Tymczasem zachęcam do obejrzenia filmu, prezentującego prawdopodobny wygląd podstawowego wariantu Galaxy S7:

Źródło: @evleaks