Samsung Galaxy S7 Edge (XEO) dostaje Nougata (Galaxy S7 „flat” też!) | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy S7 Edge (XEO) dostaje Nougata (Galaxy S7 „flat” też!)

Dołącz do dyskusji 0

Koreańczycy z południa długo kazali czekać swoim fanom na siódmego Androida, jednak w opinii sporej części użytkowników, było warto. Dziś do tego grona mają szansę dołączyć posiadacze polskiej wersji flagowca.

Samsung od jakiegoś czasu dystrybuuje Androida Nougat, który przynosi kilka ciekawych rozwiązań systemowych, jednocześnie poprawiając kulturę pracy urządzenia.

Przypomnijmy tu pokrótce, że S7 Edge wyróżnia się wieloma ciekawymi trybami i rozwiązaniami technicznymi pośród których na pierwszy plan wysuwa się oczywiście zakrzywiony wyświetlacz, fenomenalny aparat oraz wsparcie szybkiego ładowania. Mimo relatywnie dużego ekranu wykonanego w technologii AMOLED, urządzenie jest też chwalone za dobre czasy pracy na baterii. Szerzej o urządzaniu możecie przeczytać w naszej recenzji.

Jeśli posiadacie S7 Edge z oficjalnej polskiej dystrybucji oznaczoną jako XEO, powinniście już widzieć aktualizację. Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach, jak wrażenia po instalacji Nougata.

Aktualizacja:Androida Nougat otrzymali też właściciele „płaskiej” wersji Galaxy S7. Pobierajcie!

źródło: SamsungUpdates na Twitterze, Krzysiek Łojek – dzięki!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona