Samsung Galaxy S7 Edge Blue Coral

Samsung Galaxy S7 Edge w kolorze Blue Coral powoli wkracza do Europy

Sprzedaż niebieskiego Galaxy S7 Edge rozpoczęła się już w listopadzie. Niestety, tylko na wybranych rynkach. W Europie nie da się kupić galaktycznej siódemki w kolorze Blue Coral, ale wszystko wskazuje na to, że już wkrótce może się to zmienić.

Samsung Galaxy S7 Edge w kolorze Blue Coral, to coś, na co pewnie czeka dosyć spora grupa potencjalnych klientów. Trzeba przyznać, że smartfon w tej wersji prezentuje się naprawdę dobrze i zdecydowanie może się podobać. Europejczycy, do tej pory, niestety mogli tylko pomarzyć o zakupie tego wariantu kolorystycznego. Okazuje się jednak, że sytuacja już wkrótce ulegnie zmianie, bo smartfon pojawił się właśnie na holenderskiej stronie Samsunga.

Samsung Galaxy S7 Edge w kolorze Blue Coral już wkrótce w Europie

Samsung Holandia poszerza ofertę modelu Galaxy S7 Edge o kolor Blue Coral i chociaż na razie nie można go jeszcze zamówić, to wydaje się, że jest to tylko kwestia czasu – być może kilku najbliższych dni. Idąc dalej tym tropem, można domyślić się, że już niebawem Samsung Galaxy S7 Edge w kolorze Blue Coral, pojawi się w pozostałych europejskich krajach, w tym także i w Polsce. Tak zresztą zapowiadano już znacznie wcześniej, gdzie styczeń miał być właśnie tym miesiącem, w którym Koreańczycy poszerzą swoją ofertę (w Europie) o nową wersję kolorystyczną zeszłorocznego już flagowca.

Co sądzicie o tym kolorze? Czy według Was, to najładniejsza wersja kolorystyczna? Od siebie skromnie dodam, że naprawdę bardzo mi się podoba i gdybym teraz miała się decydować na zakup Galaxy S7 Edge, to pewnie wybrałabym właśnie ten wariant ;).

Źródło: Sammobile