Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge na zdjęciu | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge na zdjęciu

Dołącz do dyskusji 0

W sieci pojawiła się grafika, na której widoczny jest Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge. Możemy całkiem sporo wywnioskować…

Pamiętacie mój wpis, w którym już jakiś czas temu opisałem wszystkie plotki o Samsungu Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge? Umieściłem tam zdjęcie prototypu podstawowej wersji najnowszego flagowca ze stajni Samsunga. Już na pierwszy rzut oka widać, że obie grafiki mają coś ze sobą wspólnego.

Porównując obie grafiki można dostrzec tylko kilka zmian: inne umieszczenie loga Samsunga, nieco bardziej wystający aparat, minimalnie bardziej okrągłe krawędzie oraz, co mnie smuci, brak wycięcia, które umożliwia zdjęcie pokrywy baterii.

Oprócz samego Galaxy S6 na grafice pojawiła się wersja Edge. Tak, jak donosiły poprzednie plotki, tak i na tym zdjęciu widać, że ta wersja flagowca będzie miała zakrzywione obie krawędzie wyświetlacza.

Na chwilę obecną nie wiadomo czy powyższa grafika jest rzeczywiście prawdziwa, ale szczerze mówiąc myślę, że tak właśnie mogą wyglądać najnowsze urządzenia Samsunga. A co Wy o tym myślicie?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona