Samsung Galaxy S6 Edge+ dostaje w Polsce Androida 7.0 Nougat | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy S6 Edge+ dostaje w Polsce Androida 7.0 Nougat

Dołącz do dyskusji 0

Niedawno aktualizację do Androida 7.0 Nougat otrzymał Galaxy S6 (proces udostępniania cały czas jednak trwa, co wnioskujemy po wiadomościach od Was, więc jeżeli ktoś jeszcze nie ma, to cierpliwości, na pewno dostanie). Teraz z kolei przyszedł czas na Galaxy S6 Edge+.

O tym, że kolejny z zaprezentowanych w 2015 roku flagowców Samsunga otrzymał Androida 7.0 Nougat poinformował nas jeden z Czytelników. Dzięki jego uprzejmości wiemy, ze aktualizacja waży ponad 1300MB i jest udostępniana przez OTA (Over-The-Air). Trzeba też zaznaczyć, że jego egzemplarz pochodzi z tzw. wolnej sprzedaży, więc bardzo możliwe, że smartfony, kupione u operatorów, jeszcze czekają.

Razem z Androidem 7.0 Nougat Samsung rozsyła także najświeższe, marcowe poprawki zabezpieczeń Androida. To dość istotna informacja, ponieważ Galaxy S6 dostał wraz z aktualizacją do nowszej wersji oprogramowania lutowe. Pełne informacje o stanie urządzenia po update’cie znajdziecie na poniższym screenie, którym podzielił się z nami nasz Czytelnik.

Samsung Galaxy S6 Edge+ z Androidem 7.0 Nougat

Na koniec warto dodać, że z pierwszych obserwacji Krystiana wynika, że po przełączeniu rozdzielczości z WQHD (1440×2560) na Full HD (1080×1920) jego Galaxy S6 Edge+ działa o wiele płynniej, a czas pracy na pojedynczym ładowaniu wydłużył się o jakieś 30%. Zmienił się także nieco wygląd nakładki.

Dajcie koniecznie znać w komentarzach, czy Wasze Galaxy S6 Edge+ również dostały już aktualizację do Androida 7.0 Nougat i jak Wam śmigają pod kontrolą nowej wersji oprogramowania!

Dzięki Krystian za info i screena!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona