(fot. LetsGO Digital)

Czekasz na Galaxy S21? Już możesz pobrać dedykowane tapety!

Miła niespodzianka dla wszystkich, którzy czekają na premierę najnowszej generacji smartfonów Samsung Galaxy – S21. Już można pobierać tapety, które producent zainstaluje w pamięci przyszłorocznych flagowców.

Reklama

Tapeta – niby nic takiego, a jednak ważna

Korzystając ze smartfona, zdecydowaną większość czasu spędzamy w zainstalowanych aplikacjach, robiąc zdjęcia albo prowadząc rozmowy telefoniczne. Ekranowi głównemu przyglądamy się niemal wyłącznie przez krótką chwilę, kiedy to chcemy szybko sprawdzić informację dostępną na jednym z widżetów czy wybrać aplikację z menu.

Nieco częściej patrzymy na ekran blokady, chociażby po to, by sprawdzić, która jest godzina oraz czy nowe powiadomienia nie domagają się naszej uwagi.

Choć to tylko momenty, właśnie wtedy patrzymy na wybraną tapetę. Niektórzy decydują się na pozostawienie tej, którą producent wybrał jako domyślną. Inni zastępują ją zdjęciem, na przykład, bliskiej osoby czy ulubionego krajobrazu. Jest również grupa entuzjastów, którzy szukają atrakcyjnych tapet dostępnych na najnowszych i najdroższych smartfonach.

To właśnie ta grupa, z wcześniejszej dostępności tapet z Samsunga Galaxy S21, ucieszy się najbardziej.

Samsung Galaxy S21 Ultra (źródło: WinFuture)
Samsung Galaxy S21 Ultra (źródło: WinFuture)

16 tapet do wyboru

Jeśli paczka z tapetami, jaką można pobrać z internetu, jest kompletna, nabywcy Samsungów Galaxy S21 będą mogli wybierać spośród 16 nieruchomych tapet, z czego 4 dostosowane są do trybu DeX. Oczywiście, jak zwykle, w przypadku Samsunga, pojawią się również tapety animowane.

Nie możesz się doczekać premiery najnowszych, topowych Galaktyk? Planujesz zakup jednego z nowych smartfonów Samsunga? Namiastkę tego, co zobaczysz, gdy pierwszy raz uruchomisz nowe urządzenie, znajdziesz poniżej.

Animowane tapety dostępne są w udostępnionym folderze na Dysku Google.